Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, pasik hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik hogyan reagálnátok ha egy lány aki tegyük fel, hogy tetszik is nektek legalább minimálisan és még jól ki is jöttök, kezdeményezne, akár meg is csókolna hirtelen?

Figyelt kérdés

Elsősorban kicsit visszahúzódóbb, kevésbé tapasztalt férfiak válaszára vagyok kíváncsi, de persze bárki írhat. Ti mit gondolnátok, hogyan reagálnátok abban a pillanatban amikor mondjuk kezdeményezne nálatok egy ilyen nő, vagy akár be is vallaná, hogy tetszetek neki, netán egy pillanatban meg is csókolna?


Különben pont egy olyan lány vagyok aki nem merne ilyet tenni, kezdeményezni se, én úgy tartom, hogy ez a férfi dolga, de ez a pasi már kikészít, nagyon jól kijövünk, hasonló a személyiségünk, sokat tudunk együtt nevetni, mindig mosolyog rám, kereste a szemkontaktust, ha beszélünk mindig a szemembe néz és felém fordul teljesen, volt, hogy elkaptam mikor engem nézett... én úgy láttam az elejétől, hogy bejövök neki, csakhogy nekem barátom volt (jelenleg már nincs, de ezt ő még nem hiszem, hogy tudja, max ha nézegeti az adatlapom, amit nem hiszek), lehetséges, hogy ez is visszatartotta és hogy mondhatni munkatársak vagyunk, tehát sokat vagyunk egy légtérben?

De lehet, hogy csak én képzeltem ebbe többet....ő nem épp az a hú de jóképű férfi, de megfogott nagyon, viszont ő sok mindenkivel közvetlen, nyílt, van több lány barátja is, meg ismerősei, vagy volt osztálytársnők akikkel jó viszonyba van, de mégis úgy látom nem az a nőcsábász, valahogy ilyen téren úgy gondolom nem túl tapasztalt. Egyszer hallottam, mikor azt mondta vkinek, hogy neki már nincs barátnője, tehát valószínű, hogy volt, de nem tudom meddig, mikor lett vége, de szerintem nem lehetett neki sok, lehet csak ez az 1. Viszont mikor valentín nap előtt rákérdeztem, hogy ő ünnepli e, úgy válaszolt, hogy nem, hogy vannak neki most fontosabb dolgai is, mintha nem is vágyna kapcsolatra vagy úgy gondolja nincs rá ideje. Próbáltam nagyjából levázolni a helyzetet meg a pasit, ha valaki többet akar tudni az írjon privátba.

Esetleg ha tudtok valami tanácsot adni a szituációhoz meg a pasihoz szívesen fogadom, kérlek írjatok nemet és kort is, előre köszi :)

24L, 26F



2015. aug. 15. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én személy szerint örülnék neki 22F
2015. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél, akkor el nem tudnám mondani, hogy mennyire örülnék neki. 20f
2015. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél neki, akkor most is tetszel. Szerintem mindenképp közeledj felé, nem veszthetsz semmit.
2015. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!