Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökre szégyenlem magam ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökre szégyenlem magam ez miatt, akkor most papucs hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés
Mindig is saját magam döntöttem, nem hagytam senkinek sem soha hogy szabályozzon. Mindig is az ellenkezőét tettem, mint akik próbáltak szabályozni. Sőt még élvezettemet is lelem benne. Nem arról van szó engedek én is ha a másik is enged. Mindenki makacsnak tart, viszont találkoztam egy nővel. Akibe nagyon szerelmes lettem, csak az ő akarata akart teljesülni. Be akart szabályozni, hogy nem beszélhetek más nővel. Persze nem engedtem belőle, kis ideig ment ez. Majd meg törtem hogy oké nem beszélgetek, nagyon szeretem. Másnap viszont beszélgettem, sőt az arcába mondtam. Mint egy pincsikutya körbe ugráltam... Kis idő után meg untam és a sarkamra álltam. Elég jól sikerült kompenzálni a dolgot. Azóta ilyenért nem szól nem próbál szabályozni. Most viszont simán le uralhatnám , de nem szeretek szabályozni embereket. Jobban csípem az egyenlőséget , ha engem nem próbálnak szabályozni nem szólok semmi rosszat.

2015. aug. 15. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyalós hajlamaid vannak.
2015. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Imadom a papucs pasikat. N
2015. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem papucs vagy hanem egy nehéz eset aki csak attól retteg nehogy papucsnak gondolja valaki.
2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!