Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pontosan mit jelent ha kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit jelent ha kettő ember közt megvan a kémia?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 10:15
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Pontosan azt hogy kívánják egymást.
2015. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A másik fél első meglátásakor vagy első megszólalásakor vágy támad bennük a másik iránt. Nem kell egyik felet sem meggyőznie arról a másiknak hogy miért legyen vele, mert alapból egymással akarnak lenni a fizikai vonzalom miatt, egyből, gondolkodás nélkül. (Persze nyilván a szokásos rituálék egy részét (beszélgetés, randi) van hogy ők is eljátsszák, nem esnek egyből egymásnak.)
2015. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
azt hogy vegyészek
2015. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vonzódnak egymáshoz
2015. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" Azt hogy vegyészek": lol


Amúgy szerintem azt jelenti, hogy "izzik köztük a levegő". Például mások is észreveszik azt, ahogy egymásra néznek.


Egyébként egyszer olvastam egy cikket a neten, ami kb. azt írta, hogy ha két ember találkozik, akkor kevesebb, mint 1 perc alatt (már pontosan nem tudom, hogy mp volt írva) eldől (tudat alatt), hogy bejön e a másik.


Egyékbént meg tényleg kémiai folyamatról van szó, mert ilyenkor feromonok meg nemtudom' mik szabadulnak fel az egyénekben, amik ha a másik fél érzékszerveinek szimpatikusak és viszont, akkor van meg ez a bizonyos izzás, vagy a "kémia" kettejük között.


Szerintem nagyon érdekes, a neten keress rá, ha bővebben érdekel!

2015. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!