Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ti valóban szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti valóban szeretitek, ha egy lány kedves, aranyos, őszinte, odaadó, és értelmes?

Figyelt kérdés

Én ilyennek tartom magam, és mások is, de valahogy úgy érzem, hogy ezt senki sem értékeli igazán. Legtöbbször csak szexre kellettem. A pasiknak ezek szerint nincs szükségük szeretetre.


20/L


2015. aug. 18. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A te korosztályodból még nem sokan fogják értékelni, vagy járj idősebbel vagy el kell fogadnod ez később lesz érték sok embernek.
2015. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most egy 26 évessel ismerkedek, egyelőre úgy tűnik, neki tetszik ez, de hát nem tudom... Lehet ő meg megint csak szexet akar, mivel idősebb.
2015. aug. 18. 12:16
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
De van szükség szeretetre, csak sok lány ezt képtelen felismerni, hogy mennyire is..
2015. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy lehet ilyet kérdezni. Hogy ne lenne szükségük?? Nekem speciel többre is van szükségem mint pár lánynak és sokszor érzem is, hogy a csajok nem érzik át kellőképp, hogy mennyire hiányzik az igazi nőies törődés és gyengédség olykor. Szerintem egyszerűen csak nincs szerencséd vagy rossz helyen tapogatódzol.:/ 19F
2015. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
hát én szeretek dugni
2015. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát ismerek túl kedves nőt, aki még ilyen alamuszi is, bármit mondanak neki megcsinálja nehogy balhé legyen stb. .. . Engem ez pl nagyon taszít, és félelmetes is, mert mivan ha egyszer kijön belőle az állat a sok felgyülemlett dolog miatt? :0 Szóval azért védje meg magát az ember, még ha nő akkor is, meg ne hagyja hogy kihasználják.
2015. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem engedek mindenben. Főleg azok után, amik eddig történtek velem.
2015. aug. 18. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, valóban.
2015. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl hamar adhattad be a derekadat ezek szerint, ha legtöbbszört irtal. Kicsit engedned kellene, hogy küzdjön erted a pasas. Hiába a fenti értékek, ha nem megfelelő embernek, időben vannak demonstrálva. Egyébként szeretem a fentieket egy noben.
2015. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:

Hát azt jól teszed, és ha szabad tanácsolnom, máshogy próbálj ismerkedni, hogy ne is legyen esélye senkinek kihasználni, és ha tényleg értelmes vagy és okos, akkor ezekre is fektetheted akár a hangsúlyt, és mondd ki amit érzel.

:)

2015. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!