Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy aranyos, értelmes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyos, értelmes lány szerelmes volt belétek, de csak most kezdett el gondoskodni a külsejéről?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: adott egy értelmes, aranyos lány, aki bár jó adottságokkal rendelkezik, duci és hiába kedveli a lányt a férfi, vonzódni nem tud hozzá, ezért a lányt nyíltan barátzónába helyezi. Eltelik 1-2 év, bár nem szoros barátok, de jókat szoktak beszélgetni, a lány lead 20 kg-ot és változtat az öltözködési és sminkelési szokásain, és egy bombanő lett belőle. A férfi is felfigyel erre. Vajon lehet esélye a lánynál a régi elutasítás miatt,ti bepróbálkoznátok a férfi helyében?
2015. júl. 6. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy bombanő lettél? Amúgy leírtad lehet megpróbálnám, de az illető nem biztos
2015. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hat en lany vagyok, de szivesen valaszolok. Szerintem a lany a fiu miatt valtozott meg, azert , hogy a pasi vegre felfigyeljen ra, tetszen neki. Szoval igen, beprobalkoznek. Masfelol viszont kicsit szomoru, hogy csak azert hivnad el randizni, mert lefogyott.
2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó a kérdésben.
2015. júl. 6. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem rólad van szó, miért írtad ki?
2015. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 most csak kötekedni jöttél ide? Én tudom miért tettem fel, ami számít azt megosztottam a kérdésben. További szép estét.

Az eddigi és következő értelmes válaszokat köszönöm.

2015. júl. 7. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem.
2015. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem mondta ràm dagadék és lecserélt egy csontira..

nekem meg vki azt mondta a csontokkal a kutyàk jàtszanak.szeretnék se nem csont se nem duci lenni.most tartom a sulyom egy jo ideje és sportolok is..igaz az utobbi időbe nem viszem tulzàsba.

voltak sértődéseim de nem tudtam mindennek az ellenkezőjét gondolja.

2015. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A sztoriból csak az nem derült ki, hogy a lány akarnak-e bármit a sráctól. Lehet ő is csak barátként tekint rá...

egyébként én nem utasítanám el csak emiatt a srác közeledését, hiszen nem arról van szó, hogy barátként sem kellett, hanem elismerte a belső tulajdonságait, csak a vonzalom nem volt meg eddig.

2015. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a vonzalom nem esztétikai alapon keletkezik. Addig is érezte a közelségét, az illatát, ha addig nem fogta meg, akkor ezután sem fogja.

Ha közeledni fog, akkor érdekből teszi, villogni akar vele.

Amit persze barátként is lehet, szóval szerintem nem fog közeledni.

2015. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne esélye. Persze próbálkozni lehet, de szerintem nem érdemes.
2015. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!