Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak a barátomnak fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak fél évre? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbbek szerint eltúlzott dolog ez az ajándékozás, lepjük meg a barátunkat/barátnőnket minden egyes hónapban, és én ezt tökéletesen meg is értem. Eddig nem is nagyon vettünk egymásnak semmit, de legutóbb kaptam a barátomtól 5. hónapfordulóra egy rózsacsokrot és egy csodálatos ezüst képkeretet egy közös, vicces képünkkel, és azt mondta, hogy habár nem számolgatjuk, mióta vagyunk szerelmesek, ő számon tartja az első csókunkat, és szeretné, ha emlékeznék a szavaira és mindennap, ha ránéznék a képre, megdobbanna a szívem.

Lehet, hogy kicsit nyálasnak hangzik, de szerintem roppant romantikus. Ezért gondoltam, hogy fél év alkalmából kivételesen én is meglepem valamivel. Valami egyedi készítési, kézzel összeeszkábált dolgot szeretnék! Ötletem igazából nem nagyon van, de a kézügyességem egész jó, szóval ha valaki hozzá tudna járulni az ajándékomhoz ötletekkel, megköszönném.:)



2013. aug. 28. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy éves évfordulós ajándék felét.
2013. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
képmontázs az elmúlt félévről? nemcsak rólatok, hanem esetleg ahol voltatok, a közös élményekről???
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mondjuk minden elmúlt hónaphoz kötsz egy képet, a legjobb élményt abban a hónapban. Most jutott eszembe, lehet én is megcsinálom majd a barátomnak. Bár a kivitelezésen még gondolkodnom kell. :)
2013. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, még gondolkozok rajta!

Ha valakinek eszébe jutna még valami, várom :)

2013. aug. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!