Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, ha ti megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha ti megtudnátok, hogy a nő aki pár hónapja tetszett nektek, szimpatikus, kedvelitek már nincs kapcsolatban, akkor azonnal kapnátok az alkalmon és próbálkoznátok nála?

Figyelt kérdés

Ha valahogy rájönnétek, vagy akár a nő említené meg 1x, hogy már nincs kapcsolatban (ami mellesleg hosszú volt, 5 év) de addig is nagyon jól kijöttetek egymással akkor megpróbálnátok még jobban közeledni, kezdeményezni?

Elsősorban kevésbé tapasztalt férfiak válaszára vagyok kíváncsi, hogy ti mit lépnétek. Vagy lehetséges, hogy már jó ideje lezárta magában ezt, feladta vagy már nem tetszek neki addigra és nem is fog kezdeményezni? Legalább is én úgy láttam idáig, hogy bejöhetek neki, mindenesetre szimpatizál velem és kedvel azt látni, de nekem barátom volt mikor megismerkedtünk (munkahelyen).


Még egy kérdés: Pasik, ti szoktátok gyakran nézegetni az adatlapját annak a nőnek,lánynak aki tetszik nektek legalább kicsit is? Tehát ilyenkor lehet feltételezni, hogy észreveszi az illető ha megváltoztattam egyedülállóra a kapcsolatoknál.


Kérlek írjatok kort és nemet is, előre köszi :)

24N, 26F



2015. aug. 19. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
igen azonnal rá startolnák a csajra 23 ffi
2015. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aladar12 ***** válasza:
nekem van hasonló, csak fiatalabb. ahogy látom, hogy szakított a párjával, azonnal lecsapok rá.
2015. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!