Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek szerintetek mennyire fontos egy kapcsolatban a hasonló érdeklődési kör?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Abban az esetben,ha jól toleráljuk a másik érdeklődési körét,abban az esetben,nem olyan fontos,ha kevésbé vagyunk képesek rá,akkor fontos.
2015. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részben fontos (pl. engem senki nem fog tudni elrángatni egy jazz koncertre, meghallgatom háttérzeneként, de koncertzeneként nem, ha valakinek ez fontos, akkor nem fogunk tudni megegyezni; mondok egy másikat, én szeretek tömegrendezvényekre járni, ha valaki nem ilyen, és nyavalyog ezeken, az megint csak problémás), viszont nem kell mindenben egyezni, és ne legyen belőle rivalizálás (pl. nem biztos, hogy jól kijönnék olyannal, akinek ugyanaz a szakterülete, mint az enyém, ez a két dudás egy csárdában esete lehetne).
2015. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az az optimális, ha van közös érdeklődési kör is, de attól még mindkét félnek megvan a maga saját külön világa.
2015. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!