Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet szerelmem, párom? Miért büntet a sors?

Figyelt kérdés
Hiába minden.
2015. aug. 20. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben kifejtenéd, mert "kissé" kuszára sikeredett a kérdésed. Most kicsoda az illető párod? szerelmed? meg miért nem lehet..?
2015. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Valoszinu Benned is van egy rakas hiba ... meg hat itt posztolsz ahelyett, hogy a tuzijatekon levo tomegben ismerkednel.
2015. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

# 2 Ne írj hülyeségeket, a tüzijátékot nem azért nézik az emberek, hogy ismerkedjenek. Ha odamenne bárkihez úgyis leráznák.


Nagyon sajnálom, ami veled van kérdező. Én is hasonló cipőben járok. Úgy látszik van pár ember a Földön, akik hiába próbálnak meg mindent, az egyetlen amit kapnak az élettől az a magány.

2015. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Huuu, ha elmeselhetnem, hogy hany lanyt vittem agyba a tuzijatekrol ... meglepodnel. Meg videki lanyt is, akit szepen elkertem a szuleitol (es elengedtek) :)
2015. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem mindenki lehet csajozógép. A te fajtád gondolom még egy temetésen is fel tudna szedni valakit.
2015. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4: Csak nem egy életcsászárhoz van szerencsénk? 10-ből 9 kannak ez nem így megy.
2015. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmed, csak tenni kell érte! :P
2015. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Elnezest kerek, de engem meg a regi fabol faragtak es nem vagyok ilyen szokvanyos pava nyunyoka :)
2015. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

A nagyim a templomban ismerkedett meg a baratjaval 85 evesen.

De ez nem olyan meno, mintha temetesen jottek volna ossze.

2015. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak így kérdező, többek között én is, de ha csak ha a tiédhez hasonló kérdéseket nézzük itt fent, még akkor is ijesztő számot kapunk.

Tehát egyáltalán nem vagy egyedül, manapság egyre kevesebb férfinak lehet párja, az elvárások és az ideál is változott az utóbbi 50-100-200 éve, de tovább nehezíti a helyzetet, hogy iszonyat nehéz kiszámítani, hogy mi is kell a nőknek pontosan. Az egyik helyen alfahímekről beszélnek akik képesek megvédeni őket ha kell, a másik helyen, ne, nem kell annak lennie, az is elég ha csak kedves, megértő stb.

Ami az előbbit illeti, azokat az alfahímeket amiket én látok az utcán, sokszor el sem tudom dönteni, hogy az egyikük tényleg fiú e. De komolyan.

Vékony, egy milivel sem magasabb a lánynál, ha az is lenne, full görnyedt, egy deka tartása sincs, a haja belelóg a szemébe, ha kivételesen nem azt a lesza*rt kinézetű fizimiskát hordja. Tudod, az az ecsethaj vagy mi.

Örökké ezt szűk szárú farmert hordja, amúgy is vékony a lába, de még szűk gatyát is hord. Ő tudja.

Érdekes alfahímek ezek, de azok kellenek, hogy legyenek, hiszen barátnővel sétálnak az utcán, de abban is biztos vagyok, hogy ha három piszkavasat egymás mellé állítanék, azok méltó ellenfélnek bizonyulnának a hím számára.


Én már rég letettem róla, hogy valaha is lesz barátnőm, nagy fiú vagyok már, el tudom viselni, Isten legyen irgalmas ahhoz aki nem bírja a magányt.


Szerintem kérdező, ne fenti legyen a legfontosabb kérdés az életedben, mert akkor sok szomorú pillanatod lesz, próbálj azért mással is foglalkozni.


25/F

2015. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!