Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektek a kamasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek a kamasz szerelem (20 éves kor előtti) és a felnőtt szerelem (20 éves kor utáni) más érzés összességében? A két nem ebben tényleg más?

Figyelt kérdés

A legutolsó barátom mondta, hogy ő már teljesen más módon szerelmes manapság, mint fiatal korában volt. Régen volt kb. 4-5 lány az életében 20 éves kora előtt, akikbe rajongó módon, őrülten és vágyakozva volt szerelmes, amolyan "tini módra". Közülük csak 1 lánnyal jött össze, de azt mondta az volt a legjobb az életében valaha.


Aztán 20 éves kora után, már szerinte sokkal "racionálisabban" nézte a dolgokat. Ekkor is megvolt a fizikai vonzalom nyilván, de valahogy többé már csak egyszer jött elő neki a régi fajta szerelem (23-24 évesen) és azóta egyáltalán nem. Ma már inkább félig-meddig objektíven megnézi, hogy egy nő milyen külső (arc, testalkat, szépség) és belső (kedvesség, aranyosság, gondoskodó hajlam) tulajdonságokkal rendelkezik és hogy mennyire érzi jól magát vele és ha eléggé, akkor összejön vele.


Ő 33 éves volt és furcsa volt hogy ezt mondta. Én most, 26 évesen is úgy vagyok szerelmes nagyjából, mint mondjuk 16 évesen voltam.


2015. aug. 21. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem aki racionálisan megnézi, az nem szerelmes, csak párkapcsolatban él, tudatosan, olyan személlyel, akit kiválasztott.


Nyilván ennek a személynek nem mondhatjuk meg, hogy nem vagyunk belé szerelmesek, és nem hiszünk olyan dologban, hogy Igazi, meg másik felünk, akit nekünk teremtettek, mert oda a kapcsolat, és hatalmas meló mik, jól kinéző csajt keresni, mivel minden épkézláb nőre 100 próbálkozó férfi jut.


Nem lehet racionálisan szerelmes egy férfi se; más kérdés, hogy pl. én se akarok szerelmes lenni, csak együtt akarok lenni egy olyan nővel, aki tetszik nekem, és én is neki, és egymást tisztelve, pozitív módon hozzájárulva egymás életéhez vagyunk együtt.

2015. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem se változott! 40+ L
2015. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!