Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, vagy a ti eseteit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, vagy a ti eseteitekben,25 év fölött mikortól számít egy emberi kapcsolat párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Mikortól számítjátok, vagy mikortól tudjátok, hogy ez már komolyabb?

2015. máj. 9. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
amikor megbeszéltük, hogy komoly-e a dolog vagy sem.
2015. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kicsit fura, de jogos... Azt hittem ez a "járunk?" kérdés tinis.
2015. máj. 9. 13:44
 3/19 anonim ***** válasza:
amikor rendszeresség válnak a találkozások lakáson kívül! és van rendszeres szex is.
2015. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olyan közös terveink vannak, amik túlmutatnak a következő randin.
2015. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Manapság nem evidens akkor se.. az, hogy megbeszélik egymással a dolgokat az nem korosztályhoz tartozik, mondhatni inkább érettebb dolog mint a játszadozás.
2015. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
lehet azt érezni is talán
2015. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tehát a rendszeres szex már a párkapcsolattá alakulás feltétele? Nem utána szokott az lenni?
2015. máj. 25. 11:50
 8/19 anonim ***** válasza:

25 évesen már az eljegyzésünk megvolt....



De előtte


Akkor, amikor már nem csak találkoztunk, hanem a barátok előtt felvállaltuk.

Egyébként valahogy azonnal komolynak indult, utóbb már akkor tudtam hogy ez más, ő is..

De ha megkérdeznek azt mondom, hogy majd 1 év múlva tudtam ak, hogy szerelmes vagyok.. Előtte is éreztem, csak nem hittem el.

/ előtte volt egy komoly csalódásom.. Közvetlen előtte pedig még nagyobb csalódasom önmagamban... Azt hittem olyan szerelmes vagyok, vkoltam is, de egyik naprol a másikra elmúlt.. Mar tudom, hogy oka volt, és szerelmes voltam,ncsak nem abba az emberbe, aki a párom volt, hanem abba, akit én belé képzeltem, vagy akinek mutatta magát... És amikor rájöttem, hogy nem olyan, akkor elmúlt.., ettől féltem, utána, csak akkor még nem láttam elég távolrol, hogy lássam az okokat.)


Egyébként szeribtem ha tényleg ő az "igazi" ha lehet ilyet mondani, akkor azonnal lehet érezni, hogy ez több, mint egy futó próbálkozás..

2015. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8. Vagyok.. Persze az megint más kérdés, hogy azzal, akivel érzed, hogy ez konolyabb tudsz-e együttélni, és a céljaitok közösek-e..
2015. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
A nem komoly kapcsolat is párkapcsolat. Minden férfi-nő jellegű kapcsolat párkapcsolat.
2015. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!