Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta hogy jól érezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy jól érezte magát velem és hogy várja a következő talit, mindennap telefonálunk beszélünk komoly dolgokról. De a találkozásunk óta mindennap kihívott de utánna mégsem találkoztunk MIATTA. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Az első találkozásunk marha jól végződött már másnap reggel irt hogy várja a következőt, akár már aznaap is..Aztán estére meg hú ne haragudj hulla vagyok, van amikor nem is mondja le csak egyszerűen nem hozza fel, pedig én számítottam rá egésznap ez megy már több napja. Ma ismét eltűnt és a mai "biztos" találkozást már lesem mondta egyszerüen eltünt. Most sokaltam be. Ne irjak vissza vagy beszéljek vele továbbra csak ne találkozzak vele?
2015. aug. 22. 23:36
1 2 3
 1/27 Blade Bone ***** válasza:
Te tényleg besokalltál. .. .
2015. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

"Ne irjak vissza vagy beszéljek vele továbbra csak ne találkozzak vele?"


A második verzió baromira nem a te döntésed lenne, elvégre most is ez van...

Én kérdőre vonnám, ne húzzuk egymás idejét, ha mégsem passzol a dolog.

2015. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
neem, csak először azt jelezte ki hogy egy kérdésem sem lett elküldve :D
2015. aug. 22. 23:41
 4/27 A kérdező kommentje:
Arra értettem ha legközelebb írja hogy találkozunk este? ne azt írjam hogy igen.. Hanem azt hogy nem! :) mert eddig mindig rámondtam hogy jó... mostmár nem
2015. aug. 22. 23:42
 5/27 anonim ***** válasza:
Harmadszor írod ki ezt a kérdést ma este. Ennyire megviselt a dolog?
2015. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hogyne, hiszek én neked. :D Amúgy az picit gyerekes lenne szerintem, mivel ha tényleh nem ért rá, akkor gondold csak végig, hogy most, ha tényleg ráérne és te nemet mondasz, akkor lehet most te szó szerint eldobnád a lehetőséget, hogy találkozzatok, mivel te ráérnél. Szóval inkább ne játszadozz vele, kérdezd meg mit akar, vagy mi a célja ezzel az egésszel, tisztázzátok.
2015. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz tisztázni, mert ha jól értem, a pasi eltűnt, ma már nem is jelentkezett.


Szerintem nem is fog jelentkezni, nem kell azon agyalni, hogy mit mondj neki.

2015. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Akkor fog előbukkani amikor már nem lesz aktuális a találkozás. Mondjuk holnap! ismerem :D ilyenkor felhív, magyarázkodik hogy hulla volt korán lefeküdt aludni stb. és mondja majd hogy na akkor találkozzunk ekkor meg akkor. Csak az a gond hogy én már nem akarok, illetve akartam mindennap elkészültem azt hoppon maradtam. Bezzeg amikor vizesen hazaérek 2 perc mulva csörgött a telefon hogy 10 perc és jön hozzám. Ugyhogy nevetséges ez az egész. Viszont ismerem magam, nem vagyok aza türelmes elnéző típus. ugyhogy ha kitalál egy újabb időpontot megmondom hogy ezt buktad :)
2015. aug. 23. 00:13
 9/27 A kérdező kommentje:
Amikor megbeszéljük és elkészülök szépen, akkor nem találkozunk. Amikor neki eszébe jut a semmiből akkor meg időm sincs elkészülni. Mert ő már indul hozzám.
2015. aug. 23. 00:14
 10/27 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!