Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon létezik olyan érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan érett, komoly gondolkodású lány, aki biztos abban, sőt már el is döntötte, hogy majd az egész életét egyetlen férfi mellett szeretné leélni?

Figyelt kérdés

(Ebben annyira elkötelezett, hogy bármi is történjék, mindent megtenne a problémák megoldása érdekében, soha nem adná fel?)


Én egy ilyen "páratlanul" álmodozó férfi vagyok.



2015. aug. 15. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh, igen.

Ha nem jon az Igazi, a Teremtonek szentelem az eletem :)

Komolyan nem akarok mar massal...

2015. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy létezik, csak ő meg Argentínában él és ott álmodozik...kutasd fel, megéri!
2015. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de nem nagy a kínálat, hogy finoman fogalmazzak.
2015. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
ez mind a két féltől függ, én hajlandó lennék rá, sőt, nagyon nehezen engedek el valakit, vagy még pontosabban nem hiszem hogy könnyen feldolgoznám ha csalódnom kellene, ezért döntöttem így, de ha nem működik az adott emberrel, vagy nem szeret, vagy én nem, vagy valami óriási hiba van, akkor nincs más megoldás, de alapvetően arra törekszem hogy ne következzen be semmi baj, és hogy ez jó-e? elég unalmas ami azt illeti, évek óta nem történik semmi.
2015. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam...


Egészen az első csalódásig, amit amúgy az idén, 19 évesen értem meg. Azóta rájöttem, hogy bármit is teszünk, 'összedől a vár' és 'utólag már sopánkodni kár.'


19/L

2015. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ehhez rohadtul nem elég okosnak és érettnek lenni mert nem tudhatod mit hoz az élet
2015. aug. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy ilyen vagyok. Aztán szakítottam a vőlegényemmel, mert úgy éreztem, hogy nem szeret, csak ki akarja pipálni a házasságot, a családot, és így megelégszik velem, de részéről ez csak ennyi. Teljesen belefásultam a kapcsolatba. Én nagyon szerettem őt, de ő meg csak így volt... Szóval szakítottam vele. Rá 2 hónapra összejött az exével, újabb 2 hónap múlva összeköltöztek, majd újabb 3 hónap múlva eljegyezte.


Szóval igen... Azt hittem, hogy kitartanék. De azért nem bárki mellett bármi áron. Azon mondjuk már pl. gondolkoztam, hogy ha nagyon szeretnék valakit, de nem lehet gyereke, elhagynám? (Van ilyen házaspár ismerősöm.) Nem tudom, mit tennék. Vagy, ha úgy lesérülne egy életre, hogy nem tudta a páromként funkcionálni, esetleg a gondozása mellett dolgozni sem tudnék, mert teljes felügyeletet igényelne. Nyilván nem vágnám ki az utcára, és megoldanám valahogy. De ne legyen senkim? Nehéz ez, nem tudhatod, mit hoz az élet. 28N

2015. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de persze ez a problémáktól is függ. Ha pl megcsal, azt nem lehet megoldani, ilyenkor keresni kell mást.
2015. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen jöttem össze a legelső barátommal. Mindenben első volt! :) Most 24 éves vagyok és nem akarok váltani soha :) Persze, történhetnek dolgok, amikért otthagynám vagy otthagyna. Viszont már eddig is történtek eléggé széthúzónak mondható dolgok, nehezen éltük meg és volt már mélyponton a kapcsolatunk is nem egyszer. De szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt. Léteznek! :)
2015. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van. És mi a fenét ér ez a hozzáállás, ha a pasi megcsal, és otthagy másért?


Azért nem fogok mindent elnézni neki.

2015. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!