Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint húsz év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Superhero sc kérdése:

Több mint húsz év korkülönbség gázos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
38éves nő 60éves férfi

2015. aug. 23. 01:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Háát... Nekem ez már elég "sok". Nem tudom egy 38 éves nőt miért foglalkoztat egy 60 éves férfi, hisz azért már rendesen benne van a korban, nem bírja már annyira a tempót, legalábbis szerintem.. És aztán ott van, hogy pl 10 év múlva te még "csak" 48 leszel, amikor ő már 70 éves bácsi.


Vicces amúgy, hogy ezt pont én mondom, ugyanis van egy férfi, aki pontosan 20 évvel idősebb tőlem és hát szemet vetettünk egymásra, de nincs köztünk semmi és nem is lesz, többek között a kor miatt, meg hát a felesége miatt. De valahogyan úgy látom fiatalabb korban, mármint amikor huszonegy néhány éves a lány és úgy tetszik neki 35-40 éves pasi, azt inkább tolerálják, ugyanis akkor még a pasi sem számít öregnek. Azonban egy 60 éves férfira már inkább mondható, hogy öreg.

2015. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy 21L
2015. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sok kétlem h komoly érzések vannak mögötte
2015. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Blade Bone ***** válasza:
Ha már korkülönbség, akkor miért ne.
2015. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A tempóval meglehet nem lesz gond, van 62 éves barátom, szinte naponta az asszonyt, és szeretők is vannak rendesen az életében. Amikor 70 múlik majd, s talán lankad, nahhh, megsugom nagyon sok nő 50 - től kezd, igen komolyan.
2015. aug. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, Te sem vagy már kislány, és ne értsd félre, úgy gondolom, hogy egy érett nő vagy, tehát tudod, mit akarsz és mire vágysz. Ha ez a férfi az, akkor ne törődj azzal, hogy mások szerint mi a "gázos" és mi nem. Ha mindketten akarjátok, akkor egy próbát megér szerintem. Tény, hogy egy 60 éves férfi már bőven benne van a korban, de ha téged nem zavar, akkor lényegtelen is. :) (A tempó meg aztán tényleg nem biztos, hogy gond lenne, mert nekem egy 70 fölötti ismerősöm van, akinek nap mint nap kéne kielégítés, csak szegény feleségtől már nem nagyon tudja megkapni, el is jár cserébe k*vázni.)
2015. aug. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, most tűnt csak fel, hogy konkrétan nem is tudni, hogy Te, kérdező a nő vagy a férfi vagy-e. De alapjába véve a lényeg megvolt. :D Ha te vagy a férfi, akkor meg ne érdekeljen, hogy ennyivel fiatalabb a nő, érett felnőtt már, tudja mit akar, így ha ő is benne lenne, akkor "szabad a pálya"...
2015. aug. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Ebben a korban már egyáltalán nem számít. Más az, ha egy 20 éves úgy mond gyerek egy 40-re vetne szemet.


Ne foglalkozz senki véleményével, ha szereted!!


26/N

2015. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Számomra igen.
2015. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen.Nagyon gázos.
2015. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!