Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatrol ahol nagy a korkulombseg a lanyrol fokent ha a lany 19 es a parja 35?

Figyelt kérdés
megvetik szerintetek az ilyen parokat ?

2015. aug. 22. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom, ha boldogok, egészségükre.
2015. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A lányt nem, hiszen még nagyon tapasztalatlan, de a pasit nem tartom férfinek, egy érett férfi jön össze semmilyen formában tinivel. Kb annyira érett ő 35 évesen, mint egy 19 éves, egy hajszálnyit sem érettebb érzelmileg, és ez pár év múlva leesik a leányzónak, amikor érettebb, felnőttebb lesz, mint ez a pasas. Én a lány helyében keresnék egy fiatalabb, korban hozzá illő srácot.
2015. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Gyereknemzésre és családalapításra legjobban egy kb. 20-25 év körüli nő és egy 30-35 év körüli férfi illik össze.

Én is majd kb. olyan koromban akarok egy olyan korú lányt találni, ha megállapodnék.


Most az én barátnőm is 19 éves például, ez azért vicces kicsit, de semmi gond egyikkel sem :D

27-28 év feletti nővel biztos sosem jönnék össze családot alapítani.


21/F

2015. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs probléma a nagy korkülönbséggel, ha mindenkinek tiszták a szándékai. Hajrá!
2015. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért vetnék meg? Nálunk is ugyanez a helyzet, a csaj nem akar egy retkes koleszban lakni másik 3 emberrel egy szobában, albérletet nem tudna fenntartani a mekis diákmelóból, így én bérelek neki lakást és fizetem a költségeit. Mikor használja a lukát, ha nem most, amikor még bőven megélhet belőle?
2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen korkülömbségek kora szerintem lejárt. Az hogy a lányok, fiúk is később érnek, a modernizálódás egyik büntető jele (pl mostoha apám 37 évesen mintha 15 éves tini lenne - kicsit elviselhetetlen néha). Régen még oké volt, mert egy 19 éves lány már érett nőnek számított, jó ha már gyerekkel. És a generációs szakadék se volt akkora, ami sokat számít. Manapság 35 évesen az ember úgy érezhet, hogy leélt 60 évet (sokat beszélek "faterommal"), annyira halad előre a társadalom. Én nem javaslom. Faggasd ki, legyen eszed kideríteni igazából mik a szándékai (pl csak felejteni akar, vagy ágyba akar vinni, tovább akarja húzni az időt, mert nem akar még felnőni - mindegyik személyi zavarra, betegségre utal, ezt kellene kideríteni). De komolyan, oda kell figyelni, mert vagy időt pocsékolsz, vagy energiát, és egyik se jó.
2015. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg hasznod is lenne belőle, akkor egészségedre váljék. Arra nem lehet mit mondani igazából.. te döntésed.
2015. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!