Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap megtudtam, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megtudtam, hogy az a srác akire 1,5 éve várok soha nem fog közös életet kezdeni velem. Szeretem őt. Mit tegyek? 29/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát átérzem :( én is így voltam egy lánnyal, de aztán sikerült elfelejtenem (nagy nehezen)
2015. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
"Soha nem fog közös életet kezdeni velem" Na, akkor tessék túllépni rajta, épp eleget vártál feleslegesen. Nem tudom, tartjátok-e a kapcsolatot valamilyen formában, ha igen, szakítsd meg, könnyebb lesz elfelejtened.
2015. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy másfél éve vársz rá?


Milyen kapcsolat volt eddig köztetek?

2015. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
igen, az se mindegy hogy vársz rá? pl külföldön élt és hazajön, akkor semmi gond, de sztem akkor is keress mást és ne azon agyalj, hogy hátha mégis összejön valahogy. Ha viszont úgy vársz rá, hogy egyébként lett volna lehetősége komoly kapcsolatra veled, akkor az nagy önáltatás, amit eddig csináltál, és sürgősen lépj túl rajta.
2015. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerelmi kapcsolat. Folyamatosan ígérte, hogy majd több lesz, összeköltözünk stb. nem egy városban élünk, de igazából megoldható lett volna a dolog.
2015. aug. 25. 13:21
 6/21 anonim ***** válasza:
Aha, na ez a várakozás..Vártál eleget. Lépj tovább, hidd el ha eltelik az a pár hónap akkor sokkal jobban fogod értékelni majd azt a döntésed.
2015. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nr haragudj de nagyon naiv vagy és csak magadat szívatod, ha nem lépsz túl rajta villámgyorsan.
2015. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem naív vagyok, szeretem.

Őt szerettem eddig a legjobban. A második nagy szerelmem volt. Nekem szerelembe esni nem könnyű. Nagyok az elvárásaim, ha szakítok vele hosszú évekig nem lesz megint senkim.

2015. aug. 25. 17:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Küld el a fenébe! Ha te együtt akarsz élni vele, ő meg soha, akkor nincs miről beszélni sem... :/

Mi az, hogy hiteget aztán meg bejelenti vagy nem tudom hogyan derült ki a dolog, hogy bocs mégsem? Én megfojtottam volna mérgemben vagy leütöttem volna, aztán ott hagyom. Nem értem komolyan, divat most a másik hitegetése? Az én pasim is, most derül ki számomra, hogy amióta együtt vagyunk, mint a vízfolyás úgy hazudott nekem. Egyszer már lebukott, most meg megint, persze megint esküszik, hogy ő soha többet! Mondom én már neked amit kérdezel sem hiszem! Olyan gerinctelenek tudnak lenni! Megérdemlik, hogy ha másért nem is de néha jó ott kell őket hagyni, hogy gondolkodjanak mit csináltak. Már ha gondolkodnak ilyenen... nem csak az üres dobozukban vannak. Vagy más témákban.

2015. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szóval nem szakítasz vele, mert utána évekig nem lenne senkid. Na ne már, mi vagy te, kapcsolatfüggő?
2015. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!