Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a tágabb baráti körömben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a tágabb baráti körömben egy srác aki rég óta tetszik, és ez, mint megtudtam a többiektől, nagyon is kölcsönös. Mégis furcsán viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy több közös ismerősnek is mondta,hogy mennyire csinos vagyok,és tetszem neki.Viszont egyszer még régen, nagyot csalódott és azóta szingli,visszahúzódóbb az átlagnál.Amikor együtt vagyok a barátaimmal,és ő is ott van,meglát,és szinte elmenekül.Most ez viccesen hangzik,de tényleg olyan,mintha miattam menne el,mert a többiektől tudom,hogy, ha nem vagyok ott akkor ő is tovább marad. Facebookon ismerősök vagyunk,és ha látja,hogy fent vagyok,rövid időn belül egyszerűen lelép.Igy Szinte megközelithetetlen számomra,ami nagyon zavar,mert tényleg nagyon tetszik,és ezt ő is tudja.Nem értem miért viselkedik így,tudja hogy bejön,én is neki akkor miben láthatja az akadályt? Vagy ennyire félénk lenne?

2014. júl. 12. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura, hogy szinte menekül előled. Mert az még érthető lenne, hogy csendes a társaságodban, de hogy nem is keresi azt, nem nagyon érthető. Talán kell még egy kis idő neki, ha tényleg akar tőled valamit úgyis lépni fog. Mert egyelőre a leírásod alapján pont az ellenkezője látszik. Vagy pszichológiai eset ha ennyire szorong és fél a helyzetektől ami veled kapcsolatos. Szerintem valahogy kérdezz rá tőle, hogy mit szeretne, hogyan gondolja a továbbiakat. Akár facebook üziben is, aztán majd csak válaszol valamit.
2014. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan mintha félne tőlem,amikor rám néz és én észreveszem,mosolygok rá,és elkapja a tekintetét,tényleg fura na...igen megtehetném én is a lépéseket felé,de tudod a női büszkeség,én soha nem szedtem fel még egy pasit sem,ez nálam mindig fordítva működött,és szerintem neki kéne lépnie valamit,régi módi lány vagyok :)
2014. júl. 12. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy mi a baja veled mert úgy érzed hogy nem kedvel téged. Ezzel valami válaszra kenyszerited és lehet jól sül el.
2014. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam ,hogy te szedd fel, csak kérdezz rá, hogy miért kerül, miért nem válaszol vagy mi a baja veled ilyesmi... Ez szerintem nem árthat.
2014. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!