Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kövér embernek soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér embernek soha nem lehet szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ne gyertek most a sok pénz dologgal, létezhet olyan mai lány akinek nem az tetszik ha vakaki izmos vagy ha valaki gebe? Hanem egy erősebb testalkatú fiú is bejöhet egy kecsesebb lánynak a belső értékei miatt mondjuk?

2015. aug. 26. 13:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően tényleg fütt attól, hogy mit értesz kövér alatt. Ha ez nálad a kövér:

[link]

akkor elég nehéz egyáltalán barátnőt, de szépet főleg, találni.

Ha a kövér alatt inkább ezt érted:

[link]

Akkor esetleg lehet esélyed. Konkrétan nekem ilyen a "zsánerem", és azért nem nézek ki rosszul, így magamból kiindulva...


Azért nem csak ez a három opció létezik, hogy izmos, gebe és kövér :D Van egy csomó átmenet, a legtöbben megjegyzem az átlagos, inkább átmenetes fázisokat kedvelik, az már személyfüggő, hogy a gebe és izmos, izmos és kövér, vagy egyéb köztes állapotokra buknak.

2015. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*függ. bocsi.
2015. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

MÁSTÓL miért várod el azt, amit te nem tudsz nyújtani?

Ezt sosem értettem.

2015. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Talán kezdj el inkább sportolni. Sajnos a legtöbb kövér nő is inkább él magányosan minthogy egy kövér férfival ilyen a világ, mindenkinek csak elvárása van... 5-ös meg nem ostoba ő látja reálisan a világot.
2015. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amit a 11-es linkelt másodikként, az nekem is a kedvenc férfi testalkatom, és én is vékony, viszonylagosan szép vagyok. De ha valami megmagyarázhatatlan kémiai vonzalom folytán valakinek megtetszik egy srác, ennél súlyosabban is megtetszhet, nem ezen fog múlni :) Viszont az egészséges életmódot mindenképp javaslom, egyrészt mert egészséges, másrészt mert az egészség az élet szinte minden területén segít valamennyit, illetve egészségtelenül, betegen nehezebb minden.
2015. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kövér lányként kérdezem, hogy mért nem inkább duci csajokra "hajtasz"?

Ne haragudj, de egy kecsesebb lány mért választana pont téged, mikor még 10-en körbeugrálják?

Egy ducu lány meg, magamból kiindulva, mivel sokkal kevesebb figyelmet kap, sokkal jobban meg is becsülne, és nem kellene attól félned, hogy bármikor lenyúlhatják. Plusz, ösztönözhetnétek egymást a fogyásra.


Egyébként mennyire vagy kövér?

2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
186 cenit, 117kiló és azért nem tetszenek a duci lányok mert igényesség függő vagyok. Egyszerűen naponta 4x mosok fogat, a körmeim makulátlanok, a cipőmön egy folt sem lehet soha. És az a tapasztalatom hogy a duci lányok sajnos igénytelenebbek. Mert egy fiú ha elhízik az se szép bevallom, de egy lánynál valamelyest az igényességet is jobban mutatja. Legalább is szerintem. Ha nem betegség áll a hátterében akkor egy lány aki igényes nem hiszem hogy elhízik mert lány... Ezt az állításomat igazolja az is hogy próbáltam màr duci lánnyal de egyszerűen kiábrándúlok belőlük. És nem azért mert van rajtuk mit fogni, hisz rajtam is van. Ha nem azért mert ahogy zabálnak, zsírosabb a hajuk, nem olyan szívesen járnak kozmetikába vagy szolizni, egyszerűen igénytelenebbek.. Akár megtámadtok, akár nem ez a tapasztalatom! Biztos van olyan duci lány aki tetszene!
2015. aug. 26. 23:50
 18/23 anonim ***** válasza:
76%

miért lenne egy kövér nő igénytelenebb, mint egy kövér férfi? minden kövér igénytelen annyira, hogy hagyja hogy kövér legyen.

ez a fajta tisztaságmániád vékony nők (és férfiak) körében is különös lenne.

kövér férfiak is tudnak úgy zabálni, hogy az egész pofájuk zsíros, és közben böfögnek meg finganak.

amúgy igen, lehet szép barátnőd. attól függ mennyire szép. azért ilyen topmodell barátnőd aligha lesz.

2015. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért tegyünk különbséget "mackós" és kövér férfi között (mielőtt pár testesebb pajtás elhiszi hogy kell a nőknek); a nőknek a "mackós" az az a 180 fölötti erősebb, izmosabb felépítésű férfiú akinek van egy kis hasa, tehát ha egy ember aki szimplán kövér vagy még alacsony is annál már nem működik a dolog.

Ilyen szempontból neked kéredző a magasságod megvan hozzá, a többi a testlaklattól függ...


A kérdésre válaszolva:

Magyarországon valami oknál fogva a nőknek nagyon magasak az elvárásaik, szóval ha nem felelsz meg az ideálnak itt még kevesebb esélyed van. Azaz kövérként vajmi kevés, mert a legtöbb ember szemében egy kövér ember (szinte függetlenül attól mennyire kövér) lusta, buta, szerencsétlen és visszataszító, épp ezért a nőknél is sokkal kevesebb esélyük van.

Ha számosítani akarjuk a dolgokat és nem vesszük figyelembe az izomzatot csak a hájat akkor; úgy 5-8 kiló plusszal még nem nagyon lesz gond; 10-15 kilónál már erőteljesen csökkenek az esélyek; 20-25 kilónál már szinte semmi esélye a férfi embernek és 30 kiló plusz felett pedig, nos, elvonulhat szerzetesnek mert nőt azt nem kap...


(Persze mindig akadnak kivételek, csak ritka.)

2015. aug. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó megnyilvánulásod nem is kicsit volt sértő a kövér nőkre...

Nem értelek téged, mindent a külsőségekben látsz, miközben a saját bőrödön tapasztalhatod, hogy a külső mennyire illékony, ma még vékony vagy, holnap meg egy hormonzavart diagnosztizálnak nálad vagy csak rossz dolgok történnek veled, és mindjárt 10 kilóval több, ugyanígy fordítva.

Tudod mit gondolok, hogy a tisztaságmániáddal csak kompenzálod, hogy nem tudsz lefogyni, azt hiszed, ez megagyja az igényesség látszatát, holott valamilyen szinten minden kövér igénytelen, hogy hagyja idáig fajulni a dolgokat.

És elárulom, nem minden kövér nő zabál társaságban, vannak olyanok, akik egy falatot sem tudnak lenyelni, pont az olyanok miatt, mint te, valakinek lehet, hogy természetesen zsírosabb a haja, és csak rossz passzban láttasód, kozmetikusra dobálni a pénzt, ha nincs túlzottan rá szükséged, teljesen fölösleges, a szolárium meg baromira káros. Ennyit rólad.

Ezek után azt kívánom neked, hogy találj magadnak egy kiállhatatlan természetű topmodell kinézetű barátnőd, mert az ilyenek mind ilyenek, ne hidd, hogy van kivétel, és akkor majd rájössz, hogy nem minden a látszat.

2015. aug. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!