Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horikarkarka kérdése:

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit nagyon megkedveltem sőt lehet hogy többet is érzek. de eddig sokszor találkoztunk de talán 1-2 mondatot ha váltottunk.. de nagyon szeretnék többet is de nem tudom hogy csináljam vagy kezdjem ő 41 éves és 25 . tudom...tudom az a 17 év de akkor is gondolkodtam rajta hogy rá írok egy közösségi oldalon de félek ne hogy gyerekesnek tűnjön vagy félek hogy kinevet.. hogyan kerülhetnék közelebb.

#kerüljek hozzá közelebb
2015. aug. 28. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még nyugodtan próbálkozz, de ha nős, vagy gyerekei vannak inkább hagyd az egészet, mert nem ér annyit, hogy egy cafka legyél.
2015. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem egyedülálló... de hogy próbálkozzak ? totál titninek érzem magam :/ azt sem tudom hol kezdjem el vagy hogy
2015. aug. 28. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, ahogyan egy veled korúval tennéd. Ő is csak egy férfi csak egy ember. Flörtölj, ír neki aztán majd alakul.
2015. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj ez annyira gáz de mit írjak neki csak írjak rá?
2015. aug. 28. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj már, írj rá, aztán majd elválik, ha te is érdekeld őt akkor úgyis kérdeződködni fog, majd legközelebb ő fog megkeresni
2015. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!