Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek hogy közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek hogy közelebb kerüljek újra hozzá?

Figyelt kérdés

Az adott srácot akiről szó van, lassan 2 éve ismerem. Egyre jobban megismertük egymást, nagyon jóba lettünk, egy éven át szinte minden nap beszéltünk. Viszont 2014 tavaszán egy házibuliban az akkori barátom kiosztotta őt elég csúnyán, mert nem bírta elviselni hogy mi jóban vagyunk és képzelődött hogy én megcsalom őt vele meg ilyenek,ok nélkül. Azután én és a srác nem beszéltünk, és a mai napig sem szoktunk már, persze kb 3 havonta beszélünk kicsit de már semmi nem az mint régen volt. Később kiderült(mert a legjobb haverja elmondta), hogy a srác többet szeretett volna tőlem mint barátság, de sosem vetette fel a dolgot mert barátom volt. Én akkoriban csak barátként néztem rá. Jelen helyzetben nekem már egy jó ideje nincs meg a barátom, neki viszont barátnője lett. Nem szívesen nézem a közös képeit a lánnyal, ha egy új képet töltök fel, azt várom hogy lájkolta-e stb... ekkor jöttem rá hogy én szeretem őt. Mielőtt mondanátok hogy undorító vagyok, nem, nem áll szándékomban közéjük állni és bekavarni, csupán csak újra közel akarok kerülni hozzá, mint barát, a régi viszonyt visszahozni, onnan meg hagynám hogy a sors alakítsa. Mit tehetnék hogy újra jóban legyünk? Elkezdjek neki írogatni, vagy mit? fogalmam nincs mit tegyek, úgy hogy ne tűnjek szánalmasnak és nyomulósnak.

Köszi előre is:) az oltogatós kommentekből nem kérek, nem ezért írtam!


2015. febr. 21. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán jó ha ráírsz. :) Aztán, még bármi kiderülhet... ;)
2015. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá bajod nem lehet belőle, írj neki mondjuk kezdésnek 3 naponta aztán nézd meg hogy újra visszatudtok e állni a régi mederbe.
2015. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!