Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretve lenni viszonzas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretve lenni viszonzas nelkul? vagy szeretni viszonzatlanul remenykedve, hogy ujra egyutt leszunk. Melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
sajnos beleszerettem az exembe aki semmit nem akar mar tolem mar sajnos..csak szexualisan vonzodik hozzam..viszont van egy masik fiu aki nagyon szeret engem,de en nemtudom azt a szeretetet viszonozni..:( mit tegyek remenykedjek? vagy maradjon a "biztos"? az onzes lenne nem?
2015. aug. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De, igen, az egyik önzés, a másik önáltatás. Hagyd hátra mindkettőt.
2015. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hagyd mind a 2-t a fenébe.


Egyiktől te szenvedsz a másik meg miattad szenved.

2015. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének foglalkozok ilyenekkel egyáltalán? Találsz majd olyat akivel minden oké lesz... nem kell kapcsolatfüggőnek lenni, egyedül sem áll meg az élet.
2015. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Határozottan.
2015. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintetek az ex miert mondja azt h mar semmit nem akarok toled a szexen kivul...mikor erzelmek nelkul nem igazan tud egyutt lenni senkivel sem ugy hogy jo legyen..esetleg vannak meg erzelmei? vagy tegyleg hagynom kene..:(
2015. aug. 29. 21:05
 6/6 anonim válasza:
Járj össze dugni az exeddel, és tapasztald meg, miért rossz ötlet. Csak így tanulsz. Én is ezt csináltam. Persze az elején minden csodás, de nagyon megbántam
2015. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!