Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek az életében igazán csak egyetlen személy volt, aki iránt tényleg szerelmet érzett?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy bár lehetett kapcsolata akár másokkal is, de csak egyetlen személlyel szemben - aki szerencsés esetben a felesége/férje lett - érzett igazán szerelmet, mások esetében mindig hiányzott valami? Ha igen, leírnátok a történetét?

2015. aug. 31. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt,de sose lesz az enyém,mert nem szeret
2015. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes a szetelembe ,vagy az illetobe.van ilyen amikor egybe vagy szerelmes madik irant,es nas szemelybe csak fellangolast erzel van ilyen
2015. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen én így élem az életem! 18 évesen lettem szerelmes igazán , voltak előtte is barátaim "udvarlóim", de egyik sem volt szerelem. Megkérte a kezem ő akkor 21 éves volt, gyönyörű álomesküvő ,nászút! Vettünk egy lakást, gyönyörűen éltünk, három év után született egy kisfiún, imádtuk szerelmünk gyümölcsét! Sajnos a munkája miatt soha nem volt otthon volt hogy én utaztam el hozzá gyerekestül pár hétre hogy együtt lehessen a család, nagy áldozatott követelt az hogy anyagilag stabilan éljün! Azt hittük kibírja a szerelmünk, de sajnos nem... Futó kalandokon kaptam rajta, de megpróbáltam ezzel nem foglalkozni. De sajnos szerelmes lett az egyik nőbe! Elváltunk nagyon megviselt, lefogytam, szenvedtem idegileg teljesen ki voltam... Kb 1.5 évet egyedül éltem a fiammal! Megismerkedtem egy férfivel kedves szimpatikus jó fej pasit , 2 év mulva a felesége lettem! Született egy gyönyörű kisfiunk, de igazán szerelmes soha nem tudtam lenni belé se senkivel! Mindig az első férjemet szerettem! Úgy érzem még 25év után is őt szeretem hozzá tartozok lelkileg, akármi is történt! Mindig velem van ha ránézek a fiamra, a jó itt maradt nejem belőle, egy csodálatos csupaszív gyönyörű fiú, szerelem gyerek!

Pár éve majdnem kibékültünk, viszonyunk volt titokban, diszkréten intéztük! Még mindíg szeretem, soha nem is tudnék mást szeretni!

2015. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nálam létezik. 16 évesen jöttem össze az első barátommal, aztán 2 év után szakítottunk. Most már mindjárt 20 leszek, de egyszerűen senki nem fog meg annyira, mint ő, ő volt az egyetlen, akibe igazán szerelmes voltam, és nagyon nagyon fontos volt nekem... Nem tudom, meddig leszek egyedül, de olyannal akkor sem fogok összejönni, aki nem is vonz igazán.
2015. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :( én több mint 10 éve nem tudok elfelejteni egy lányt... :SSS
2015. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, sajnos...egy ilyen személy örökre beivódik a lelkünkbe, és senki nem lesz olyan jó sosem, mint ő.


[link]

2015. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.Dávid ***** válasza:
Nekem volt nagy szerelmem, de annyira megutáltatta magát, h mára rá se tudok nézni. Viszont a szép emlékek be-bevillanak még akk is, ha mással vagyok vagy akarok lenni. De ez nem jelenti azt, h ő az abszolút csúcspontja a vágyaidnak. A stop tábla nem zsákutca, onnan még tovább lehet menni
2015. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem így volt, és nem is tudom másképp elképzelni. Nem tudom elképelni, hogy más valaki azt jelenthetné nekem amit Ő jelentett.

N 38

2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Johannes Brahms, a nagy XIX. századi német zeneszerző egész életében barátja özvegyét, Clara Schumannt szerette - reménytelenül. Bár voltak kapcsolatai, sohase nősült meg, és időskorában egyszer kijelentette, hogy Clara volt az egyetlen nő, akit igazán szeretett.
2016. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!