Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudja egy ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudja egy ember, hogy tényleg, igazán fontos személy valakinek? Melyek azok a jelek, amiktől úgy érezzük, hogy van a párkapcsolatnak jövöje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy ez egy olyan kérdés amelyre bármely ember tudna valamely választ adni,.... de Én mégis kíváncsi lennék, kinek milyen gondolata,tapasztalata van ebből a kérdéskörből.Mi a véleményetek?!


2008. júl. 20. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Háth ezt neked észre kell ,hogy vedd rajta.. de ha bújik hozzád simogat puszilgat és alig várja ,hogy veled legyen mindig akkor fontos vagy neki...
2008. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha alig bírja ki nélküled az órákat. Felhív csak azért, mert hallani akarja a hangod. Ha mondja, hogy szeret és ezt ki is fejezi. Ha a közös jövőtöket ecsetelgeti, tervezget.
2008. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hm... mi 6 hónapja vagyunk együtt a barátommal és az elején nagyon nehezen bontakozott ki... szoval éreztem, h szeret... de ritkán mutatta azokat a kis jeleket, amiket Én adtam neki, de ő nem nagyon viszonozta, mert természetesnek tartotta, hogy tudom, h Ő is így gondolja... megbeszéltem vele, h nekem is jol esne, ha sűrűbben odabújna meg puszilgatna és nem csak az ágyban, hanem pl. mikor megyünk valamerre az utcán, vagy leülünk valahova... szoval, ha még nincsenek is jelek... attol még a picike, szinte láthatatlan dolgokból is tudhatod, hogy szeret-e és h van-e a kapcsolatotoknak jövője.
2008. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem legelső zsongásában minden kapcsolat tökéletesnek tűnik. De ennél messzebbre kell néznünk, és az eszünket sem kikapcsolni.


Jó jelek lehetnek:


1.ha a párod őszinte veled, és nincs semmi olyan, amit takargatni akar előled


2.ha a párod komoly gondolkozású ember (ezt nem a humor hiányára értem, hanem egy belső érzelmi érettségre)


3.ha a gondolkodásotok, beállítottságotok, alapértékeitek, hátteretek hasonló (a kezdeti zsongás hatása alatt a lila köd és az erotikus feszültség két egymástól nagyon távoleső embert is össze tud hozni, de az ilyen kapcsolatok nem biztos, hogy hosszútávon is kibírják)


4.ha a párod képes arra, hogy egyetlen emberrel megelégedjen, és tudja, hogy az az ember te vagy


5.ha a cselekedeteiből (!), a viselkedéséből az látszik, hogy szeret és tisztel is téged, mint embert


6.ha nem rivalizáltok egymással

2008. júl. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!