Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha a partneretek korán reggeltől kora estig dolgozna (mire hazaér, kora este lenne), és emiatt megesne az, hogy nem minden nap tudna szerelmeskedni veletek, mert eléggé lefárasztaná a munka? Mondom ezt úgy, hogy nagyon nagy a libidóm. De vannak fizikai korlátok, pl. a sok munka is, vagy akármi más, ami igénybeveszi a testet.

Ha hétvégén pótlásra kerülne a heti szexmennyiség, az rendben van? :P De akkor csúnyán szétszexszelnénk egymást. :P Persze ez nem jelenti azt, hogy törvényszerű lenne mindig a hétközbeni esti szeretkezés kimaradása.


Egy kort is kérnék, köszi. :)


2015. szept. 1. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Megdobnálak véres tamponnal.
2015. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom feltűnt-e már, de bizony az emberek (és igen, a nők is) különbözőek, eltérő libidóval.

Valószínűleg az olyan nőt, akinek az alap igénye napi 3 szex, elég rosszul viselné, ha akár csak 1-2 nap is kimaradna.

Nekem speciel heti 3-4 alkalom teljesen ideális, engem sokkal jobban "nyomasztana" az, ha kötelezően minden nap szexelnem kellene akár többször is, mintha 1-2 nap kimaradna.

Egy párkapcsolatban az a fontos, hogy a felek össze tudják hangolni az igényeiket, tudjanak valami olyan kompromisszumot találni, ami mindkettőjüknek megfelel.

2015. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, meglepő lesz, de nekem is vannak fizikai korlátaim nőként... és nekem is van, hogy fáradt vagyok, nyűgös vagyok, menstruálok (ami nem akadály, de ha épp görcsölök is, akkor a szex az utolsó, amit kívánok), beteg vagyok, hosszú távon meg ott a terhesség-szülés-szoptatás, ami miatt néha muszáj szex-szüneteket beiktatni...

Tehát mivel én magam igénylem a partneremtől, hogy legyen megértő az egyéni nyavalyáimmal, ezért én is az tudok lenni.

2015. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, nem lenne belőle semmi gond. Érthető teljesen. :)


22N

2015. szept. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!