Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszafogott nők, lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Visszafogott nők, lányok! Hogyan viszonyultok ahhoz, ha a férfinek van tetoválása, milyen esetben fogadnátok el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ó de örültem a tetoválásos kérdésnek, aztán láttam, hogy visszafogott nők véleménye érdekel.. (én mint exhibicionista, tetovált nő, imádom a tetovált férfiakat!)
2015. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól kijönnénk.
2015. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Agyontetovált állatokat nem kedvelem, egy-kettő, ami őt fejezi ki, jelentése van (neki), belefér. Mondjuk "hétköznapibb" helyeken, tehát a koponyára tetováltatja az arcát az már nyilván sok(k)... :D


Egyébként nem maga a tetoválás, amit nem "fogadok el", hanem az általa sugárzott stílus. A bokától homlokig teletetovált "háromajtós szekrény" férfi nem az esetem. Itt sem az elfogadás a helyes szó, csak tudom, hogy nem illenénk össze. :)

Ergo, ha egyébként szimpatikus az illető férfi, akkor mellékes, hogy van-e tetoválása, vagy sem.


25N

2015. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én tényleg elég visszafogott vagyok, de egy bizonyos szintig nem zavar a tetoválás

ha van jelentése és nem csak divat, ha normális helyen van, ízléses és nem nagy méretű, nem zavar

de az se kizáró ok, ha valakinek nagyobb van, csak az már lehet nem fog tetszeni

de ha az illető amúgy bejön és jól elvagyunk, nem az fog számítani

viszont aki ilyen tetőtől talpig tetovált, annak ált a stílusa is olyan, így nem hiszem hogy összeillenénk

de nem ítélkezem előre, csak a tetoválása miatt senkit se utasítanék el

2015. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, milyen tetovalas. Ha nagy, egesz karos, vagy egesz hatat beteriti, az nem tetszik. Ugy eleve nem tetszik a tetovalalas, de ha a pasi jo fej, kedves, vonzo, minden szempontbol tokeletes, akkor egy kisebb, szolid tetovalast talan elfogadnek. De akkor mar legyen valami mondanivaloja. Ne egy nagy tigris, vagy egy semmilyen nonfigurativ hulyeseg legyen. peldaul, ha hű kornyezetvedo es mondjuk egy erdekes, szep fa, akkor azt mondom, hogy oke, ezzel azt akarja kifejezni, hogy a sajat boren is hirdeti, hogy szamara a kornyezetvedelem nagyon fontos. A lenyeg, hogy ne dekoracio szerepet toltson be, hanem onkifejezes legyen.
2015. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig úgy gondoltam, hogy kizáró ok a tetoválás. De ahogy minden más esetében, itt is felülírja az ember elképzelését a szerelem. A páromnak mindkét karja végig van tetoválva és még többet is tervez. Igazság szerint az elején nem tetszett. Nagyon sokáig, több mint egy évig tartott, mire megszoktam. Ma viszont az lenne a furcsa, ha egyáltalán nem lenne tetoválása :)

Ettől függetlenül nekem nincs és szerintem soha nem is lesz. De ez abszolút nem befolyásolja a kapcsolatunkat.

2015. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekként szilárd elhatározásom volt, ha egy pasi cigizik, iszik vagy tetkója van, akkor rá se nézek. Nem lehet a barátom. Ez gyerekfejjel egyszerűnek tűnt.

Most 24 évesen ott vagyok, hogy ezek közül egyik se kizáró ok, mert nem a külsőség számít.

Amúgy visszafogott vagyok, de a tetoválásokat kifejezettem szeretem, a minap is megláttam egy srácot, az egész karja televarrva, madjnem szerelem volt.. :D na jó nem szerelem, de nem tudtam nem nézni.

Azt meg főleg szeretem, mikor akemény külső mögött egy intelligens ember van, pl egy teletetovált lábszárom amiko megláttam Jerry egeret hát a kőkemény rocker egycsapásra imádnivaló lett. A tetoválások jók, azt sugallja hogy az egyénnak van véleménye és fel meri válalni.

2015. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!