Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha sok időt kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha sok időt kell töltenetek egy mondhatni szép, intelligens nő társaságában előfordulhat, hogy beleszerettek?

Figyelt kérdés

Pl. munkahelyen vagy iskolában, valami hosszabb távú közös tevékenység által sokat vagytok együtt, beszélgettek, és mondjuk nem csúnya egyáltalán a nő, szép, csinos is (de nem tökéletes bomba alakra kell gondolni), okos és intelligens, kedves, van humora, jól kijöttök egymással, sokat beszélgettek, sokat nevettek együtt, hasonlít a személyiségetek. Szóval megértitek egymást, mennyire van rá esély, hogy beleszerettek? Milyen gyakran fordulhat ez elő? Persze ugyanúgy nőknél is van, de mivel én nő vagyok ezért főleg a férfiak gondolkodása, véleménye érdekelne. :)

De tegyük fel, hogy a nő amikor megismerkedtetek kapcsolatban volt, de hónapokkal később kiderül, hogy már nincs senkije és ha csak tetszene is próbálkoznátok nála?

Írhatnak nők is ha előfordult velük ilyen fordított esetben, kérlek írjatok kort és nemet is, köszönöm :)



2015. szept. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető, szerintem nagyon vonzó egy intelligens nő
2015. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, így jöttem össze a barátnőmmel is.



Csak a feleségem meg ne tudja.

2015. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Á, ilyen még soha, senkivel nem fordult elő. ;)


Szóval van, hogy nem egyből üt be a menykő, hanem szép fokozatosan alakul ki. A szűk baráti körömben is voltak ilyen esetek, egyáltalán nem reménytelen. Egy kapcsolat milyensége nem csak a résztvevőktől függ, hanem a kapcsolat előéletétől és a bele fektetett energiától is.


32f

2015. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem nagy esély van rá. :)
2015. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon udvarolnék!
2015. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jh
2015. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép, okos, rendes és még lehet vele beszélgetni és hülyülni is. Szerinted miért panaszkodnak a szakmánkban? Mert szinte alíg vannak nők és az a kevés is foglalt. Amúgy a fenti leírás lenne az ideálom.
2015. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!