Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nőcsábász pasinál honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász pasinál honnan lehet tudni, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csak o Maga tudhatja. De gondolom, olyasmi jelei lehetnek,hogy; oszinte, mer mutatkozni a novel a szulei es baratai elott, megosztha vele a problemait es nem fekteti Le egybol.

18/L

2015. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amióta kiírtad a kérdést, bizsereg a kezem, hogy beírjam: Nem tudom.

Ötletem sem volt.

És most, hogy olvasom az 1. választ: igen, igaza van.

2015. szept. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az #1-hez.
2015. szept. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam,hogy minden szabadidejét velem akarta tölteni, kis meglepiket kaptam,mindig ölelgetett és puszilgatott,bárki előtt.
2015. szept. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan veled akar lenni, a személyiségedet ő igényli jobban, egyszerűen szüksége lesz a jelenlétedre, figyel rád, érdekli a véleményed, és ha elmentek valahová (függetlenül milyen jó nők vannak körülöttetek) mindenki előtt nyilvánvalóvá akarja ő tenni azt, hogy ti összetartoztok, és te az ő nője/társa vagy. Ha meg elmenne bulizni egyedül a haverjaival egyszerűen nélküled nem érzi jól magát és vagy telefonál neked, és próbál téged is oda hívni ahol ő van, vagy hamar haza tér hozzád.Magától, és nem úgy hogy te kéred.
2015. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!