Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni mar csalodtam regen 12eve eletem legnagyobb szerelmebe es az ota csak szexre kell a no elojon a tema a jarasrol mar lepek is. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd csak találsz valakit, akibe beleszeretsz.
2015. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
epp ez az nem akarok bele szeretni ugymond senkibe mert mi van ha megegyszer csalodok inkabb lepek
2015. aug. 30. 22:44
 3/8 Amy987 válasza:
Akkor ne a szerelemre összpontosíts! Én is hasonló cipőben járok,de kiegyensúlyozott párkapcsolatom van. A barátom tudja, hogy nem vagyok képes a szerelemre. Inkább sokat beszélgetünk,hogy fontosabb legyen a bizalom és a kötődés. 18/lány
2015. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Folytasd az eddigieket, járj prostikhoz.
2015. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem prostizok bulikba csajozok
2015. aug. 30. 23:30
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Tele vagy félelmekkel. Félsz a csalódástól, félsz az elköteleződéstől, ezeken változtass, ha ez zavar téged.
2015. aug. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igy van de itt a kerdes az hogy hogyan
2015. aug. 31. 06:36
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Szerintem először gondolkodj azon, hogy a régi kapcsolatodban mi az, amiben te voltál hibás és mi az, amiben a párod. Mit csinálnál másképpen most? Aztán vedd le a válladról ezt a terhet, bocsáss meg magadnak is és a párodnak is. Ezen kívül ne a múltadból táplálkozz, mert az már elmúlt. Értem ezalatt, hogy lehet, hogy akkor csalódtál, de ez nem jelenti azt, hogy minden alkalommal így fogsz járni. Ha egy valaki fájdalmat okoz, akkor ezt ne húzd rá az ellenkező nem összes egyedére, mert értelmetlen. Első körben ezeken gondolkoznék a helyedben. :)
2015. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!