Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire illik össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik össze egy nyugodt, békés pasi egy pörgősebb, társasági, bulizós lánnyal? Ha vonzalom kialakul köztük lehet ebből konfliktus?

Figyelt kérdés
A lány társasági a pasi inkább otthonülős magának való és kevesebbet jár társaságba sokszor nem is élvezi azt inkább a párja mellett töltené el az idejét. Nos ezek az ellentétek mennyire problémásak, ki hogy tapasztalata meg?
2015. szept. 6. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem bulizós vagyok, viszont nem szeretek állandóan otthon ülni, ha mégis ilyen időszakom van, annak nyomós oka van, de zavar a bezártság, és engem zavarna, ha a páromat folyton nyaggatni kellene, hogy menjünk már el valahova, ne a négy fal között legyünk állandóan. A szüleim a rossz példa, nem akarok oda jutni, mint ők.
2015. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bulizós félnek börtön, az otthonülőnek állandó őrlődés, mert a párja mással van, ki tudja mit csinál, neki pedig hiányzik. Ha a pasit nem érdekli, hogy kivel, mikor, hol, mit csinál a barátnője, tud benne bízni és feltalálja magát egyedül, akkor működhet.
2015. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak is a két félen múlik, mennyire tudják ezt összeegyeztetni, mennyire kompromisszumkésségesek egymásért, mennyire bíznak egymásban..stb.

Minden csak tőlük függ, máson nem, ha megtudják oldani, és egymáshoz igazodnak, akkor működhet.

2015. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nalunk pontosan ez a felallas ,eleinte nem ,majd kesobb rengeteg konfliktus lett ebbol.bar a baratom bizik bennem ,de rosszul esett neki ,hogy pentek szombat alig talalkozunk mert en megyek osszevissza ,es nekem meg rosszul esett az hogy hiaba hivom ,sosem jon ,az osszes baratomat kritizalta ,pedig ok probaltak nyitni fele.aztan tulleptunk valahogy ezen ,de nekem kellett alkalmazkodnom.
2015. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

amíg rendszeresen szét dugod a bulizós lányt,addig nem fog másfelé kacsingatni.

a másik,hogy attól,hogy magadnak való vagy neked is lehetnek nőismerőseid,amivel folyamatos bizonytalanságban tudod tartani a bulis csajt amíg benő a feje lágya és neki kell tepernie megfelelnie,hogy ne cseréld le.

vagyis mindig minden körülmények között legyél büszke önmagadra és az életedre.

2015. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, szerintem kiegyenlítődik a két oldal. A pörgősebb fél kicsit lenyugszik, a nyugisabb fél kicsit felpörög. Ki tudja, lehet azért ül folyton otthon, mert nincs akivel elmenjen? oO
2015. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!