Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagynom kéne, majd kialakul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne, majd kialakul?

Figyelt kérdés
van egy lány, már 6 éve ismerem. Legjobb haverom szerelmes volt bele, de velem mindig jobban kijött. A környezetünk szerint nagyon összeillünk, a lány anyja szerint is, szerintem is. Szinte mindenben egyezik a véleményünk, rengeteg a közös bennünk. Tök jó, mert elmondok neki valamit, és egyből tudja mirre gondolok, pl gyerekkori játék, műsor, amit nem mindenki ismer. Olyan furcsa. Régebben sokat találkoztunk, hordta már pólóm is, egyszer azt mondra járna velem csak csúnya vagyok... Ölelkezni azt tud pedig. Jó ideje pasizik, amikor van, akkor ritkán beszélünk, mintha félne. Eby évig nem is találkoztunk... Most is van pasija, de már azért beszélünk, találkoztunk egy bulin. Párszor megemlítette a srácot, de a buli 90%án velem volt. Dumáltunk, ölelgetett, összekulcsolta a lábainkat stb. Kicsit intimnek érzem néha. Nem tudom, ha van barátnőm nem tiltott beszélgetni mással, de nem ölelkezem, csüngök rajta. Ő sokszor csüng rajtam.poén, mert tetszett mindig, eltudom képzelni vele a dolgokat komolyabban, mert félszavakból értjük egymást, a környezetünk is visszacsatolja ezt. Nem feszengek a nők előtt, de nála tudom hogy mindent csinálhatok, sosem érzem azt a kis feszültséget, amit másoknál. Nem r.bis csaj, nem bulimániás, de érzek egy kettősséget ha rólunk van szó. Egy életet nem fogok leélni k˝etségek közt, de titkon bízom benne hogy valamikor azért összeakadunk komolyabban. Egy nővel sem érzem ennyire jól magam, mint vele, de szerintem egyirányú. Én 25 ő 23

2015. jún. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Én ugyan így voltam egy csajjal.Ha kellenél neki akkor keresne meg szeretne,de csak pótlék vagy neki.Ne pazarolj rá semmit.Keress egy olyan lányt aki viszont szeret,mert ő csak csavarja a fejed.
2015. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Ez a hajó már rég elúszott.Kihagytad a lehetőséget és már késő.
2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem rajtam mult hidd el.xd sokaig nem tudta mit akar, keson ero.

csak jo erzes, hogy van olyan csaj, akivel ilyen jól megvagyok, meg nem volt ehhez hasonlo sem.

2015. jún. 12. 20:58
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle egyszer, hogy mi a pálya. Ha nem úgy reagál, ahogy szeretnéd, akkor felejtős. 19/L Én amúgy drukkolok neked.
2015. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!