Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Szakítás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szakítás után mennyi idővel jöttetek rá, hogy mégis szeretitek a volt barátnőtöket?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt és egy hete lett vége, én szakítottam mert nem vagyok szerelmes. Amit azóta lehet, hogy máshogy érzek, ahogy elgondolkodtam a dolgokon. Mennyi idő kell, hogy letisztuljanak a dolgok bennem? Mennyi idő után fogom biztosan tudni, hogy szeretem őt?


33/F


2015. szept. 7. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ELhagytad. Ez eleget mond. Akit szeretsz, azt nem akarod elhagyni. Amit most érzel, az félelem a magánytól, a megszokás hiánya, bizonytalanság a jövőt illetően. Nem vagy már gyerek. Ha komolyan gondolkodtál volna vele, akkor nem hagyod el. N32
2015. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt érzem amit írtál... Azt hiszem tényleg szeretem és nagyon nagy hülyeséget csináltam...
2015. szept. 7. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy kamu a kérdés, különben itt sírom el magam a korosztályom értelmi színvonala miatt, már ne is haragudj! :(
2015. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Az aki szakit, az mar nem szeret annyira, hogy egyutt maradjon ... persze ha az utana kovetkezo elet meg sem jobb mint az elozo kevesbe mukodo szeretet, akkor hajlamos az ember elgondolkodni rajta, hogy hulyeseget csinalt, de ezt nehez bevallani sajat magunknak, hiszen akkor elismernenk, hogy a szakitassal hibaztunk ... ilyenkor az ember inkabb azt hazudja maganak, hogy meg mindig szereti a masikat. Ez nem igaz. Ha szeretted volna, akkor nem szakitottal volna hiszen az igazi szeretet a a joban rosszban elven alapul. Nem szeretd mar, csak nem lett jobb a szakitas utan es most sopankodsz.
2015. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 évig voltatok együtt, nem csak azt érzed, hogy megszoktad és az űrt nem tudod mivel kitölteni? Aki szerelmes, nem szokta elhagyni a párját.
2015. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De úgy látszik, van hogy előfordul. Senkivel nem történt még ilyen, hogy megbánta? Azt azért nem tudom elképzelni. És nem azért érzek így, mert üres az életem nélküle, pont hogy nem az. De nagyon kevés nekem, hogy most csak barátok vagyunk.
2015. szept. 7. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Láttam olyan párt, akik szakítás után újra összejöttek, és működött, de náluk a körülmények zavartak be, és azok változtak idővel.

Ez, amit te írsz, nem ennek látszik, ha igazán szerelmes lennél, ő lenne az életed párja, nem merült volna fel benned kétség.

Megszoktad a 2 évet, kialakult egy rutin, most új helyzet van. Valószínűleg szereted, ebben nem kételkedek, de ez másféle szeretet.

2015. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De van olyan, hogy megbanja az ember, de az eleg hamar eljon es akkor mindent megtesz a kibekules erdekeben. Bocsnatot kell kerned es megprobalni kibekulni. Ha szeretett, akkor mar alig varja, hogy jelentkezz es meg is fog bocsajtani.
2015. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a te baratnod kerdezett nehany kerdessel lejjebb? 2 ev kapcsolat,baratok maradtunk stb...
2015. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!