Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagytátok már el Barototokat/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már el Barototokat/barátnőtöket úgy hogy szerelmesek voltatok belé, de valami miatt mégis a szakítás mellett döntöttetek?

Figyelt kérdés
Mi történt? Mikorra lettél túl rajta?

2014. nov. 9. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a barátom. Részletekbe nem mennék bele inkább. Úgy fél év után tettem túl magam rajta, de az új kapcsolat ellenére is gondolok néha rá.
2014. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért mert nem akartam tovább kínozni magunkat a távkapcsolattal kb fél év egy év mire ugy nem fájt már a dolog
2014. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyet tesz sz csak azért van mert a "más valamihoz" erősebben kötődik mint a szerelméhez
2014. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy barátom 2 év után anno, mert nem láttam az összeköltözés esélyét, mert ő külföldön élt/él, nálam egyéb okok miatt meg külföldre költözni még évekig nem lehetséges. Kb. 1 év volt, mire túl jutottam rajta, de néha eszembe jut még így is, hogy mi lehet vele.
2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
hat en azert szakitottam anno a baratommal akit imadtam, mert anyum nem kedvelte...en nagyon szerettem de hat, anyummal sokat veszekedtunk...ez 2 eve volt durvan, azota is ot szeretem, es miatta faj a szivem..
2014. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

más valamihez? Mire gondolsz?

Velem ez nagyon régen történt (7éve) de még mindig ha visszagondolok bizony összeszorul a gyomrom. Nagyon sok bántást kaptam tőle, és kiléptel belőle. Iszonyú volt. A családom és a barátaim mellettem álltak és ez adott támaszt, hogy jól döntök. Ma is ezt tenném, mert mellette már tönkre mentem volna. Hát nálam a más valami biztos a kiegyensúlyozott,egymás megbecsülésén alapuló élet reménye volt az a más...

2014. nov. 9. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Két évig voltam egy olyan ember barátnője,aki a szenvedélyét többre értékelte nálam.Azt hiszem,az utolsó fél évben szép lassan kiábrándultam belőle,így amikor szakítottam vele,még szerelmes voltam,de már nem annyira lángolóan.Nagyon fájt pár hónapig,de aztán jött más,akibe beleszerettem.Néha persze gondolok rá a mai napig,de már nem érdekel.
2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom..... Azért szakítottál vele mert anyád nem szerette? De gyökér vagy te hallod.
2014. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kretén az aki ilyet csinál..
2014. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!