Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az a max. Korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a max. Korkülönbség a nő javára, ami még komoly kapcsolatnál, a továbbiakban házasságnál nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
A +6 mennyire sok?
2015. szept. 7. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
határeset, de konkrét esettől is függ. Mert mondjuk egy 30 éves lány már valszeg akar gyereket, egy 24 éves férfi(?) fiú még nem feltétlen...
2015. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha 35 éves koron felül vagytok az akkor még nem gond.Még pont belefér abba ami egészséges.
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, én pl. nem tudnám elképzelni magam nálam fiatalabb férfi mellett.
2015. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt honnan lehetne előre tudni? Kodály első felesége 20 évvel volt idősebb, a második felesége meg 57 évvel fiatalabb :) mégis együtt maradtak "holtodiglan".
2015. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én max. 5 évvel fiatalabbal jönnék össze.
2015. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30-35 év alatt okozhat gondot,ha sa férfi/fiú még nem komolyodott meg, de ez sem biztos, emberfüggő, ismerek ilyen párt, tök jól elvannak, gyerekük is van. Utána szerintem semmi gond, nem sok. Ha szeretitek egymást, ne gondolkozz ezen,legyél boldog.
2015. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez, hogy a férfi legyen idősebb, egy társadalmi berögződés, aminek kb. semmi értelme nincs.

Teljesen egyénfüggő, érettség, személyiség, célok kérdése. A korkülönbség akkor okoz gondot, ha gondnak tekintik, egyébként nagyjából SEMMI jelentősége nincs.

A legnagyobb probléma, hogy a környezet kicsit furán néz eleinte. Ennyi az, ami TÉNYLEG a korkülönbségből fakadhat.

Természetesen lehetnek más gondok is, de azoknak alapvetően nem sok köze van a korkülönbséghez.

2015. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk 12 év a nő javára működik tökéletesen már 5 és fél éve.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
8# Milyen baromság ez? 11,5 éves korodban kezdted? Ezt te sem hiszed!
2015. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igazából már 12 voltam amikor összejöttünk, ő pedig 24. De már csak 3 hónap és 18 leszek. Úgy jön ki az 5 és fél év.
2015. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!