Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 2,5 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2,5 éves kapcsolat után 2 év után újra összejöhetünk ugyanazzal az emberrel?

Figyelt kérdés
Most ért véget 2,5 éves kapcsolatom..egész nap csak sírok. Azért lett vége, mert barátom sokat van a tanyájukon és vendégezik is és nem volt rám ideje. Azt mondta, hogy éljem ki magam és 2 év után (amikor már nem lesz ennyi dolga), akkor meg fog keresni, mert szeret és, hogy újra összejöjjünk. Azt mondta, hogy neki nem lesz addig barátnője, persze tudom, hogy lesz más lányokkal.. de nem akarja azt látni, hogy szenvedek mellette. Szerintetek mit csináljak..mondtam neki, hogy maradjunk együtt, de azt mondta nem.. hülyeség lenne ez a 2 év? Mit gondoltok erről?

2014. júl. 12. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
de hülye úristen, inkább örülj neki,hogy elhagyott.
2014. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.R. ***** válasza:

Te elhiszed ezt a parasztvakítást? :D


Kidobom a kutyám mert beteg és esetlen de ha felnőtt, megerősödik és karakán lesz akkor jöhet vissza. :D


Gondold át a kérdésed és kérdezd meg magadtól, hogy akarsz e palimadár lenni.

2014. júl. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha egy pár eljut a szakításig, annak oka van. Az azt jelenti, hogy nem ők az igaziak egymásnak. Nincs semmi értelme újrakezdeni. Minek? Van egy csomó jó, rendes pasi a világon. Válogass azok között akiben még nem csalódtál, aki még nem mondta azt neked, hogy nem akar veled lenni.
2014. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi lett így 2 év mulva?:)
2017. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!