Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom huszon éves metál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom huszon éves metál zenész. Mit adjak neki születésnapjára?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs erről a stílusról és nemrég óta vagyunk együtt. Ami mellékes, de megemlítem, hogy távkapcsolatban élünk. Nem olyan mint amikor minden nap látom és tudom, hogy mire vágyik majd meglepem vele hirtelen. :)

Köszi az ötleteket!



2015. szept. 8. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az én metálos haveromnak egy befőttesüvegben adtam házi barackpálinkát, csináltam rá cimkét és ráírtam, hogy "Túlfőzött baracklekvár", meg még ezt-azt. Olyan metálos betűkkel. Örült neki, meg is itta. Úgy, befőttesüvegből.
2015. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Zenéről és harmóniáról szóló könyvet, hátha egyszer felkelti az érdeklődését ez is. Bár kicsit távol állhat az érdeklődésétől, de hátha egyszer az is érdekelni fogja, mi az a dallamvezetés.
2015. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Londonban zenét tanul egyetemen. Komolyan kérdeztem. :-/
2015. szept. 8. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
és mikor fogod odaadni neki? mikor mész ki hozzá?
2015. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én rendeltem már pl kottakönyvet, amiben az egyik kedvenc zenekara zenéi voltak. koncertre is vittem már el és elkísértem. gitárjához vettem olyan pántot. :D ennyi zenés dolgot adtam neki eddig, és mivel te nem mondtad mi érdekli még, kifogytam. :D
2015. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hétvégén
2015. szept. 8. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Döglött halat meg kihipózott boxeralsót.
2015. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Winny Puhh CD-t. Keress rá a zenéikre. :*
2015. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:

@2: Ha fingod sincs a műfajról, ne szólj bele!

@Kérdező: Stílustól függ. Malmsteen kottáktól (ugye-ugye, ketteske!) a szegecselt láncingig bármi lehet. Jó lenne, ha mondanál valamit, legalább a stílusról, amit játszik/szeret, vagy akár az együttesről is.

2015. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!