Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsánat lányok és fiúk! Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat lányok és fiúk! Fiúk hány százaléka hazudik ha lány meg kérdi azt, hogy mikor költözünk össze mire kellünk nektek, stb?

Figyelt kérdés
Bocsánat

2015. szept. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátok.
2015. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kérsz bocsánatot?

Erre nem lehet értelmes választ adni. Mindenki az alapján fog válaszolni, hogy milyen sztereotípiákkal rendelkezik. Szerintem 50%. Jó lesz így?

2015. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok van már a rovásodon...Nincs bocsánat!!!
2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
99%
2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akkarok senkit meg sèrteni
2015. szept. 10. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Max a magyartanárodat. De ki fogja heverni. :D
2015. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Mivel sértenél meg?


Néhányan valóban hazudnak ezek a kérdések esetén. Ha valaki nem akar összeköltözni, de nem szeretné megbántani a másikat, hogy ezt az orrára köti (és ezáltal szakítani sem szeretne, mert a jelenlegi helyzet jó neki), akkor lehet, hogy hazudni fog. Belőlük szerintem kevesebb van azért. Bár statisztikát nem tudok.


Az, hogy egy fiúnak milyen szándékai vannak egy lánnyal, sokszor a fiú számára sem egyértelmű. Lehet, hogy eleinte komoly szándékkal közeledett, de mivel azt látja, hogy jellemre nem jönnek ki igazán jól, ezért inkább csak egy rövid menetre használja ki, vagy fordítva. Illetve sokan tisztában vannak vele, hogy nőként a kapcsolat a cél, nem a kaland (legtöbb esetben), és hát kapcsolatot hazudnak, hogy elérjék a céljukat. De itt sem tudok statisztikát mondani, viszont szerintem ezek között már több van. Még szerencse, hogy ez hamar kiderül.

2015. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha egy férfi hazudik ilyesmi kérdésben, azt nem feltétlenül szabad negatívan felfogni. A nők néha olyankor tudnak feltenni egy-egy kényesebb kérdést, mikor még nincs létjogosultsága a témának. A békesség kedvéért az ember hazudik valamit.
2015. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a sok bocsánat kérésedet felváltanám egy szopásra.Kösz.:*
2015. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem a helyesírásod sért, de nagyon...

Bocsánat.

2015. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!