Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 2 éve hogy megismertem egy lányt, jól kijöttünk egymással, elég hamar megszerettem de sajnos töoetlenkedésem miatt nem lett semmi mert közben összejött valakivel. Nyílt lapokkal játszottam, tudta mit érzek iránta.. azóta nem tartom vele a kapcsolatot, nagyon megbántott azzal hogy több vasat tartott a tűzbe így kizártam az életemből. De azt hiszem még szeretem és nagyon hiányzik :/ más is járt így?? miatta nem igazán tudok megbízni más lányokban, benne nagyon bíztam mégis pofára ejtett..

2015. szept. 8. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismerkedtél vele, amikor összejött a másik pasival?
2015. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb 1 év. Elég hamar egymásra hangolódtunk.
2015. szept. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!