Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon sovány, magas fiúk/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sovány, magas fiúk/férfiak, nektek tetszik ha a nőn van mit fogni, vagy csak a tényleg vékony lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Nem ducira gondolok, csak nem arra kifejezetten vékonyra, hanem nőiesebb forma pl. amúgy vékonynak mondható, csinos, de mondjuk combosabb, picit nagyobb fenékkel, afféle körte alak (kissebb mell, csípőben szélesedik, tehát nagyobb fenék, vastagabb combok), amúgy magas (kb. 174cm) szép arcú, kedves, mosolygós, intelligens, okos, van humora. Magas srácra olyan 180 fölött gondolok, tényleg nagyon magas és hozzá nagyon sovány. Titeket zavarna ha a nőnek nagyobb feneke van mint nektek?


Kérlek benneteket írjatok kort is és nemet is, köszönöm :)

Írhatnak nők is természetesen, akiknek van konkrét tapasztalatuk, vagy ilyen párjuk van :)



2015. szept. 10. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy képpel többre mennénk de egy kis felesleg az sosem árt,szóval engem nem zavarna.;)
2015. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát kövérnek abszolút nem mondanám magamat, de mint írtam ducinak se :), amúgy 174/63 vagyok. Sőt mindenki már azt mondja, hogy vékony vagyok, csak az a gond ha fogyok, akkor mindenhonnan fogyok és az alap alkatom megmarad, a körte alak. Igazából lehet nem is mondanám nagyobb fenéknek, csak nem kicsi, és a mellemhez hasonlítva nagyobb.

És bocsi utolsó nem vagyok válogatós, csak megtetszett egy ilyen srác és lehet, hogy az ennyire sovány magas pasikat meg épp a soványságuk zavarja, amúgy sem a külsejével fogott meg, az csak aztán tetszett meg már jobban.

2015. szept. 10. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha van egy kis fognivaló :D 27/F
2015. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Ne magyarázzál, képet mutass!
2015. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én duci és alacsony vagyok, de nálam mindig a normál/vékony testalkatú, igen magas srácok kezdeményeztek (holott én nem is vágytam soha kifejezetten magas párra). Miért gondolod, hogy az ember testalkatától függ, hogy kit tart vonzónak? Te miért nem a hozzád hasonló testalkathoz/magassághoz vonzódsz, ha ez így lenne..? Szerintem nem kell aggódnod, meg fogod találni azt, akivel kölcsönösen egymást keresitek. De elárulom neked, nem leányálom állandóan lábujjhegyen nyújtózkodni a párodhoz.:)
2015. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez talán még pont mehetne, felső határ. Bár én kb. pont annyi centi vagyok, mint te, és egy jó tízessel soványabb. És igen, engem pont az zavar, hogy sovány vagyok, nem az, hogy mondjuk a párom egy nagyon kicsit husisabb.
2015. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MolotovPunk ***** válasza:

Életem során volt már jó pár barátnőm,vékony és kicsit telt is,de én úgy vagyok vele,hogy szeretem ha egy lány kicsit telt,szóval legyen rajta mit fogni.Kerek fenék pedig nagyon jó. :)


27/F

2015. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg a hasára a melle, és nem túl karfiolos a combja/feneke, akkor lehet akárhány kiló a csaj.
2015. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Magas sovány férfi vagyok és

"de mondjuk combosabb, picit nagyobb fenékkel, afféle körte alak (kissebb mell, csípőben szélesedik, tehát nagyobb fenék, vastagabb combok)"

pont az esetemet írtad le! :D Nem viccelek, még rá is kerestem egyszer, hogy ezt körte alaknak hívják, kisebb mell, csípőben szélesebb, nagyobb fenék, vastagabb combok. Hm. Tökéletes! :)

2015. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fish1 ***** válasza:
Ennyire szerintem ne kategorizáld be az embereket. Egyik sovány magas pasi a soványakat szereti, a másik az átlagost, a harmadik a molettet, a negyedik a kövéret... attól, hogy válaszol neked 50 magas sovány pasi, még nem biztos, hogy aki neked tetszik, ugyanazt gondolja...
2015. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!