Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adtok tanácsot arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtok tanácsot arra, hogy hogyan vegyem rá magam, hogy ne hívjam fel a srácot, hanem inkább várjam meg, míg ő jelentkezik?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj önuralmat és türelmet! :)

Foglald le magad és legalább nem ezen fogsz agyalni!

2015. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsom az, hogy ne hívd fel. Nem hiszem, hogy annyira nehéz, nem kell hozzá csodamódszer.


Amúgy totális hülyeség ez a taktikázás, várakoztatás. Ha beszélni akarsz vele, hívd fel!

2015. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hangyaszedés, önuralom:D
2015. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívj fel, most jólesne. :)
2015. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4 Te normális vagy?:D Ha hiányzik neked a nő, akkor emeld meg a telót, szerencsét len nőtől várod el, hogy ő erölködjön? Mi vagy te/minek érzed magad kiskirálynak? az az idő elmúlt már :DD
2015. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
4 mit képzelsz? hogy bármelyik nő is a csicskád? és majd ő lesse a hangulatingadozásaidat, mert neked ippeg olyan hangulatod van, hogy jól esne? Kapj már a fejedhez, hogy ne legyél ennyire elvarázsolva:DD
2015. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, eszedbe ne jusson felhívni a faszit, ezek után. Tanulja meg a rendet, hogy senkinek a csicskája, és az unaloműző-társalkodónője nem leszel!
2015. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Értem. Szóval egy nő számára nehéz felemelni a telefont, de én feltétel nélkül mindent mit szeretne...

A hülyék a másik oldalon vannak!

Amúgy én felszoktam hívni, és fordítva is.

Tudod mi úgy működünk, hogy semmi olyat nem várunk el a másiktól, amit mi magunk nem tennénk meg.

Egy telefonhívás az semmi...

De kedves kommenteló ha neked már ez is testi fájdalmat okoz, akkor megvan rólad a véleményem.

Kedves kérdező, neked meg üzenem, nyugodtan hívd fel. :)

Több energiádat emészti fel, hogy itt agyalsz, meg kérdést írsz ki, mint bepötyögni pár számjegyet, és megnyomni a zöld gombot. :) Ha ezt megteszed vigyázz, lehet a mások oldalon egy férfi hang fog üdvözölni!!!

2015. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű is meg nehéz is választ adni, részleteket nem írtál.

Te tudod, milyen fázisban van a kapcsolat. De szerintem az első egy-két randiig inkább a pasinak kéne keresnie a nőt. Utána már tulajdonképpen mindegy.

Az sem baj, ha vársz kicsit addig pl. olvashatsz, sportolhatsz (boldogsághormont termel és másképp látod majd a helyzetet saját példám, beválik) vagy tedd amit szeretsz, foglald le magad.

A várakozásnak is megvan a maga öröme, és nem biztos, hogy jó, ha a nő "nyomul". Talán kicsit éberebben tartja a vadászösztönét, ha vársz. Ha fontos vagy neki, szerintem mindenképpen keresni fog, bármilyen formában is. Sok sikert Neked!

2015. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na igen.

Kicsit mindenképpen várj - de ha napokig nem hív, hívd fel te.

2015. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!