Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az tényleg eléggé rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg eléggé rossz kezdés, ha valakivel csak kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy csak azért megyek oda egy lányhoz, azért beszélgetek vele, hogy kapcsolat szülessen ebből..


ez tényleg gáz?

de ha úgy megyek oda hozzá, hogy csak barátkozás, ismerkedés...

akkor 1.. minek tovább mélyíteni?

2.. ha tovább is mélyül bennem, és a másikban nem, akkor meg mivan?


2015. szept. 16. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz valakit, honnan tudod, hogy működőképes kapcsolat lehetne kettőtök között? Egy párkapcsolathoz több kell annál, hogy tetsszen.
2015. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is rossz kezdés. ez olyan hogy legyen egy barátnőd, kb mindegy hogy ki.

nekem nem kellenél, ha csak úgy odajönnél hozzám mert tetszem, és rám akarnád tukmálni magad.

2015. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk egy olyan sikertelen ebben mint én hogyan érjem el hogy több legyen mint barátság? Sosem volt még ilyen velem hogy másik többet érezne. Csak én

Így csak nekem fájt

2015. szept. 17. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!