Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon rossz kezdés ha Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon rossz kezdés ha Egy fiú azt. Mondja rám h bamba vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé hülyên jôtt ki a dolog.. szal a srác a sulinkba jár. És egy. Buliba. Láttam és odamentem hozzá h szép a szeme.. de Utána ssmárolt Egy csajjal én meg bokán rugtam a srácot. Mer eléggê részeg voltam . De másnap bocsánatotkérteem és ma megkérdezte egyik. Ismim ho"ismeri- e azt a bamba lányt"? Nagyon gázul érzem magam ezmiatt..
2012. nov. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd ki a kapanyelet a szádból.
2012. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehet azért nevezett bambának mert tökön kellett volna rugnod :D
2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesírás miatt telóról vok:)
2012. nov. 5. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
mer odamenthozzá hogy szép a szeme a srácnak a srácnak nem ött be a csaj kerített másikat a csaj meg berágott
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!