Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szerelmes vagyok, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelmes vagyok, de az illető szerintem ronda. Van ilyen?

Figyelt kérdés
van ilyen??

2013. máj. 18. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van...
2013. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy?

Igen.

Akkor van ilyen.

2013. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha bele akkor ezek szerint van
2013. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, az emberek kizarolag a legszebb emberekbe szeretnek bele. Te is csak tevedsz.
2013. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
xD Te meg hülye vagy az se jobb
2013. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
?xd
2013. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nen tudom, szerintem ha rondának látod akkor nem vagy szerelmes. Ha rád száll a rózsaszín köd, akkor szinte tökéletesnek látod az adott személyt.

De ne legyen nekem igazam, és ez esetben örüljünk neki, hogy a szerelem valóban vak :)

2013. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fiucska vagy mi?
2013. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megesik. Bár, ha valakit szeretek, nem mondom rá, hogy ronda.
2013. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van ilyen, de inkább ne használj olyan kifejezést, hogy "ronda"... Csak nézz körbe ebbe a kategóriában, vagy bármilyen másban, ami egy fiúról és egy lányról szólhat... Olyan sok önbizalom hiányos, önismereti problémás és depressziós ember van! Miért? Mert nekivágnak ilyen kifejezéseket, hogy ronda...

Senki nem ronda! Mindenki gyönyörű és elragadó a maga módján! :) Csak meg kell ismerni mindenkit.

Válaszolva a kérdésedre, van ilyen... Az én első barátom sem volt egy fürdőruha modell... Sem kockahas, még csak azt sem mondhatnám, hogy első látásra beleszerettem. Nekem a személyisége tetszett meg. Ő maga. Nem a kinézete. Ha pedig szeretsz valakit, az a minimum, hogy elfogadod a külsejét... Én speciel már nem csak elfogadtam, nagyon tetszett is. Mert ő volt az és ettől lett más... Szóval nem minden a külső. Ha valakivel jól érzed magad, akkor teljesen mindegy, hogy néz ki a másik.

A legtöbbször nem is saját magáért keres "szebbet" az ember, hanem a többiek miatt. Nekem a szüleim mindig arról áradoztak, hogy én milyen angyalarcú lányka vagyok és majd lesz egy jó kis helyes fiú... Nekem meg nem számít a küldő. De nem keveredtem abba a hibába, hogy a szüleimnek válasszam a pasimat, hanem csak is olyat kerestem, aki NEKEM tetszik. Nem tudom, érted-e mire akarok kilyukadni!

Minden esetre remélem, hogy segítettem! :)

2013. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!