Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom néha elköszön este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha elköszön este fb de továbbra is online. Jogos ha ezért megsértődök?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos a többi csajszit fűzögeti :P
2015. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges megsértődni. Néhány haverommal napokon keresztül tesztelgettük, hogy mikor vagyunk aktívak, s mikor milyen időpontot ír ki a Facebook utolsó aktivitásra. Két órán át hozzá sem nyúlt a haverom a mobiljához, nálam meg kiírta, hogy 5 perce volt aktív. De volt olyan is, hogy pont a barátnőjének írt, és nálam meg azt jelezte, hogy fél órája volt utoljára belépve és hasonlók. Szóval nincs értelme ezen pörögni, mert megtévesztő.
2015. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal nem fb, hanem a gmail hang outsában tartjuk a kapcsolatot, és ott is gyakran az van, hogy tőlem elköszön, mert megy aludni, de közben még egy órán keresztül azt látom, hogy online. Meg napközben belép, de nekem nem ír. Ráadásul ez nem a hivatalos mélboxa, hanem kifejezetten a csajozós. Nekem mindig rosszul esett, ő meg bizonygatta, hogy nem volt online.

A megoldás az volt, hogy megkértem, tegye láthatatlanná, hogy mikor lépett be, meddig volt online. Megtette, azóta megnyugodtak a kedélyek, én nem nézegetem, úgysem látom, nem kombinálok, nem gyártok elméleteket.

Megbízom benne. Ha velem nem akar levelezni, úgysem fog, ha mással akar levelezni, meg fogja tenni, akár mit csinálok. Duzzogni, sértődni, hisztizni lehet jogos, de tök felesleges. Bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat.

2015. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha még online akkor mi van? Kötelessége elalvásig beszélgetnie veled?
2015. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nekem pl a telón örökké online -nak ir, hiába nem használom
2015. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jogos.

Lehet, nincs kedve beszélnie senkivel. Az, hogy együtt vagyokt, nem jelenti azt, hogy még a WC-re is együtt kell járnotok.

2015. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na de várjatok! Nem köteles velem beszélgetni senki, de ha egyszer azt mondja, hogy ne haragudj, de most kilépek, megyek aludni, mert nagyon álmos vagyok, és egy óra múlva is online,akkor ott valami nem kerek. Pont ezért kértem, hogy tegye magát láthatatlanná, így nem rugózok rajta, és nincs probléma.


#3 voltam.

2015. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!