Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok! Ha 5 pontban jellemezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha 5 pontban jellemezni kellene, mit varnatok el egy ferfitol az eletben, mik volnanak azok a dolgok, amik boldogga tennenek benneteket?

Figyelt kérdés
Van, aki ezt mind megtalalta mar a parjaban?

2015. szept. 19. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szeretet

Hűség és ragaszkodás

Gondoskodás

Talpraesettség és határozottság

Elfogadás, megértés az irányomban.

+2 Szeresse a főztöm és a sütijeim és elfogadja, hogy kicsit túl bújós vagyok. :)

Ezt szerencsére mind megtaláltam a férjemben.

2015. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

1. Legyen tanult, intelligens, művelt, tudjon viselkedni mint egy úri ember.

2. Legyen jóképű.

3. Legyen pénze, egzisztenciája ami ne egy panelt plusz egy 10 éves citroent jelentsen.

4. Tiszteljen ( de ha mar az első pont megvan akkor ez magátol érthető) es szeresse.

5 . Ne csajozon, ne más nőkön agyaljon.

2015. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jöhetne egy olyan bónusz kérdés is, hogy az eddig leírt tulajdonságokért, mit is kap cserébe a férfi?
2015. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
# 13 PINÁT! :D
2015. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"3. Legyen pénze, egzisztenciája ami ne egy panelt plusz egy 10 éves citroent jelentsen."


Mit szeretnél bébi? X6-os BMW-t és egy villát a Pasaréten?

2015. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#13

Ha érdekel, fel lehet tenni a kérdést, senki nem tiltja meg.

2015. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Eloszor tetszen meg,majd utana johetnek az elvarasok.
2015. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen 15! De legalább kimondom, nem a szűz aranyásót játszom.
2015. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

-Megbízhatóságot Ebben benne van az, hogy őszintén tudjak beszélni vele bármiről, ő is őszinte legyen velem, hűséges legyen.

-Ne akarjon korlátozni. Bulizós, pörgős lány vagyok, sok baráttal. A halálom lenne, ha valaki meg akarná mondani, hogy mikor és hova járhatok el, mennyit ihatok, vagy el akarna tiltani a barátaimtól.

-Odafigyelés. Nem vagyok egy folymatosan a másikon csüggő fajta, nekem is megvan a magam élete, nyilván a srácnak is. De azért ne legyen minden fontosabb mint én. Heti 2-3 találkozást minimum elvárok, hogy érezzem, hogy fontos vagyok neki.

-Ész. Nem szeretem a buta fiúkat, ha valakivel nem tudok beszélgetni, ha nincsenek témáink, ha nem tudunk jókat nevetni együtt akkor lőttek az egésznek.

-Külső. Nem kell egy kigyúrt Bredpitt Armani cuccokban, de valamilyen szinten azért számít a külső. Csak fogjon meg benne valami.

2015. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!