Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit több mint egy éve ismerek és az egyik legjobb barátom. Mindent megoszthatok vele és ő is velem, megbízunk egymásban. Nagyon tetszik nekem és tudom hogy én is tetszek neki, ezt hangoztatta is. Azt hiszem többször is. Mindig amikor meglátom nagyon örülök, és mellettem ő is mindig vidám. Vannak egymás felé bókok, de eddig nem mert felém úgy nyitni, mert van/volt barátnőm, de épp szakítófélben vagyunk, de ezt ő még nem tudja, csak annyit hogy nem mennek túl jól a dolgok közöttünk. Eddig nem éreztem semmi extrát iránta, elkönyveltem nagyon jó barátnak amellett hogy nagyon bejön. De most egyik napról a másikra teljesen felemészt a hiánya és mindenáron látni akarom és a közelében szeretnék lenni. Mindennek tetejében manapság olyanokat álmodok róla hogy megcsókol, megfogja a kezemet és ilyesmik. De nem tudom. Ha élőben meglátom, vajon ugyan úgy barátként fogom őt tekinteni mint eddig, vagy hirtelenjében előtör belőlem ez az érzés amit már pár napja erősen érzek? 3 napja szüntelenül csak rá tudok gondolni, nagyon hirtelen jött ez az érzés. Nem tudom hogy most szerelmes vagyok-e belé. Vagy mert kedvelem őt és tetszik nekem és viszonylag sok időt töltünk együtt egyszerűen csak túlreagálom barátságunkat? Ötlet? 26F

2015. szept. 20. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
hm hát ez kicsit komplex.. amúgy nem lehet, hogy csak azért érzed ezt így ennyire hirtelenül, mert rosszul mennek közted meg a barátnőd között a dolgok, és tudatalatt megijedtél attól, hogy ha majd szakítotok, egyedül maradsz, és most ebbe a legjobb barátnődbe "kapaszkodsz", hogy legyen melletted valaki? Szerintem ne kapkodd el, várj egy kicsit, akkor kiderül, hogy tényleg komolyan gondolod-e vagy csak hirtelen fellángolásról van szó... mert ha tényleg nagyon jó barátok vagytok, kár lenne ezt tönkretenni.
2015. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!