Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok belé, de még nem lehetünk együtt, nagyon fáj. éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok miatta,el sem tudom mondani,hogy mennyire fáj az,hogy ő benne él egy olyan kapcsolatban,ami rossz,már minden tekintetből,azért ismerkedünk,hogy majd együtt legyünk.

Köztünk nagyon jó minden,és még mindig nem változtatott,pedig semmi nem köti össze őket.

Nincs köztük semmi,csak élnek egymás mellett,nem boldog,de velem lehetne az!

Nagyon fáj,most is sírok ez miatt,mert szeretem Őt.

Miért kell ennek ennyire fájni?

Miért ilyen kibírhatatlan ez?



2015. aug. 22. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
talán küzdj érte ha szereted
2015. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Annyira rossz nem lehet az a kapcsolat, ha még benne él. Keress független pasit.
2015. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hogyan küzdjek?

Mégis mit tehetnék?

Saját magának kell rájönnie,bár már érzi,hogy velem jobb,de nem erőszakoskodhatok vele,nem tukmálhatom magamat rá...

2015. aug. 22. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
kamu. Vagy te kamuzol, vagy a pasi, vagy csak egyszerűen unatkozol.
2015. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bárcsak kamu lenne...akkor nem érezném ezt a fájdalmat...

Ő nagyon megfogott engem,pedig ilyen mély érzelmeket nagyon nehéz kiváltani belőlem.

Szeretem Őt teljes szívemből..

2015. aug. 22. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a férfi aki téged szeret, és nem köti se gyerek, se semmi egy olyan nőhőz, akivel egy fedél alatt él, az megfogja a kezed és visz. Akár bele a vakvilágba.Nulla Ft-al is.Mert azt akarja, hogy mellette legyél, vele legyél, melletted ébredjen fel.Érted élhessen-veled.
2015. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Bárcsak ezt tenné...már várom,hogy eljöjjön ez az idő.

Tervez velem,elég sok mindent,de kérte,hogy hagyjak neki időt,amíg abból kihátrál,felém pedig közeledik.

2015. aug. 22. 15:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be neki...szavakkal bármit lehet mondani, a valóság meg: a cselekedetekben rejlik.
2015. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na de pont ez az,hogy a cselekedetek...60 km van köztünk,mégis mindig lejár hozzám,amikor van szabadideje.

Nem csak a szeretkezés miatt találkozgatunk.

2015. aug. 22. 15:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Jah, hogy már meg is döntött?:D Reménytelen vagy:) Most jobb hogy beálltál a többi frusztrált nőci táborába, akit palira vesz egy "jellem"gúnár?
2015. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!