Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk-férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-férfiak, ti hogyan viselkedtek azzal a lánnyal-nővel, aki iránt gyengéd érzelmeket tápláltok? Pl. Ha spontán találkoztok vele. Vagy ha kettesben vagytok valamilyen oknál fogva.22l

Figyelt kérdés
Tudom, nincs két egyforma ember, ahogy hozzáállás, viselkedés sem, de azért érdekelne ki hogyan viselkedik ilyen esetben. Leírnátok?
2015. szept. 23. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Rám azt mondják a lányok elég rideg vagyok és nehezen tudom viszonozni az érzelmeket, kimutatni hogy érzek valamit. Pl ha egy lány szerelmesen hozzámbújik, ölel, akkor kicsit visszaölelek, de mondjuk megsimogatom a fejét visszafogottan inkább. Hiába szeretek nagyon egy lányt (volt ilyenre 3-4 példa az életemben), még akkor sem tudom kifejezni igazán az érzelmeim és ezt általában fel is hozzák


Mivel ez elég nehezen megy, a viselkedésemből nem igazán lehet kitalálni, hogy egy lány iránt tényleg nagy vonzalmat érzek.


24/F

2015. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírni nem tudom csak megmutatni, de kedves vagyok vele...
2015. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetek vele, keresem a tekintetét, csökkentem a távolságot (nem mászok az intim szférájába), hasonlü testtartást veszek fel (szimpátiát kelt), óvatosan megdicsérem.

27F

2015. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!