Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar sehova se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar sehova se menni a barátom?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve járunk de ez idő alatt alig tudtam őt elrángatni valahova, ha sikerült is akkor is végig unott fejet vágott, még akkor is ha állítólag élvezte, de semmire nem monta pl. hogy "nézd kicsim ez milyen jó, meg az" semmi vélemény, semmi duma, csak az hogy menjünk már, haladjunk, utálom a tömeget stb..... Mások tudnak beszélgetni? Jól tudják érezni magukat, csak mi nem?! Erre az volt a válasza hogy ne haragudjak, ő ilyen...megtartja magának a véleményét, de jól érezte magátt. :/

Talán egyedül egy bringatúrán láttam rajta hogy jól érzi magát.


DE !! VANNAK KIFOGÁSOK IS!


Mindig azzal jön hogy nincs pénze...ha megyünk valahova még egy fagyit se lehet venni , mert neki sosincs pénze (ami valamennyire igaz, hiszen nem talál munkát)

De nekem nagyon rossz az amikor kijelneti hogy én nyugodtan vegyek magamnak , (pl. fagyit) de ő nem kér. Akkor mikor jönne el az hogy esetleg ő hív meg egy gombócra?! -.- arra várhatok...Na mind1.


Ezen kívül olyanokat talál ki, hogy AKKOR megyünk strandra ha A HAVEROKKAL EGYEZTETNI TUD EGY NAPOT AMIKOR MINDENKI RÁÉR mert úgy a poén, és csak úgy élvezetes ha sokan vagyunk :S


MICSODAAA??? Én ezt nem bírom megértei ?! Mi az hogy csak a haverokkal jó ? :S Más pár miért tud elmenni még külföldre is kettesben?? Nemhogy egy strandra... :S


De ő mindig ezzel takarózik, buliba se mehetünk csak heverokkal, strandra is csak haverokkal, moziba is csak haverokkal (talán 1x voltunk ketten).

Most megyünk külföldre, szintén haverokkal (mondjuk azzal nincs bajom)

De pl. az állatkertért is már 1 éve könyörgök neki...korcsolyázni se tavaly se idén nem voltunk :/ Tavaly én voltam, de nélküle...akkor sem volt rá pénze...


Szerintem ő úgy van vele hogy ha pénzt ad valamiért akkor legyünk ott sokan (haverokkal) és érezzük magunkat k**va jól. De nem értem...velem akkor nem érzi jól magát? Csak otthon akar ülni? Minek járunk akkor?

Közben sajnáltatja magát hogy milyen rossz h nincs pénze és nem tud elvinni sehova, hogy ez neki milyen rossz érzés, hogy nem tud meghívni...

:S

De kérdem én.... még egy olyan helyre se mehetünk ahova kb 1000 Ft-lenne az össz kiadás?!

Nem értem...még az általános iskolásoknak is van ennyi pénze...


Mi a véleményetek? Én már nem értem ezt :@ :(

22/L



2015. márc. 18. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Veled unalmasnak tart sok dolgot,nemhiába akar mindig haveri társaságot.Beszélgetni se tud,nincs témája,ő ilyen típus,és ilyen is fog maradni szerintem,vannak ilyen búvalbacott emberek :) Az meg hogy még egy fagyira se tud meghívni egy évben egyszer,mindent elmond.Kivágnám úgy hogy csak repülne :)
2015. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt hogy a moziban meghívott, meg gyrosra...meg tudom számolni 1 kezemen h hányszor....
2015. márc. 18. 10:27
 3/5 anonim válasza:
Együtt vagytok még?
2020. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor azt kellett volna ha el hívod olyan helyre ahova nem kell pénz ,séta beszélgetések stb,én se találok munkát mert nincs végzetségem ,ha nincs pénze ne várd hogy bárhova el vigyen,fogadd el úgy ahogy van ne azt nézd hogy mások ide oda el viszik a barátnőjüket,lehet hogy ez csak egy teszt volt a részéről meg akart bizonyosodni hogy pénz éhes csaj vagy e mint a többi lány,meg kell érteni az ő helyzetét is nem mindig csak magaddal foglalkozni.
2020. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azért járok valakivel, hogy tesztelgessenek. Ez nem a play station tesztszoba... párkapcsolatban ez nálam nem járja. Én se tesztelek senkit, az már eleve nem egy bizalomra épülő kapcsolat. Eleve egy nőnek udvarolni kell, lenyűgözni. Azóta nem vagyunk együtt, nője a mai napig nincs (vajon miért:) ... )

Nem csak magammal foglalkozom, gondolom ez már kiderült ha 1 évig vártam, hogy megfeleljek neki vagy hogy is mondjam... szerintem bizonyítottam a türelmemet és hogy nem vagyok önző. Azért 1 év után már hadd legyek önző, gondolod, hogy életem végéig fogok várni egy viszonzatlan kapcsolatban és nézni ahogy valaki csak a számítogépén játszva öregszik meg és erre pazaroljam a fiatalságomat?! Járjon olyannal aki ugyanolyan, mint ő, de ezek szerint nemigen találta még meg.

2023. ápr. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!