Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezelhetném ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetném ezt?

Figyelt kérdés
Barátommal akivel habár nem régóta vagyunk együtt, de annál nagyobbnak éreztem a szerelmet kölcsönösen, tett értem, kimutatta, kimondta, felötlött egy beszélgetés ami során mélységeset csalódtam benne.. Éppen ecsetelgettem neki, hogy én mennyire rá sem nézek senkire, mennyire meg sem nézek senkit mint férfi, mire ő benyögi, hogy a férfiak mások, kizárt, hogy élete végéig egy pasi rá ne nézne más nőre a szerelmén kívül, hiába szereti, meg hogy mióta mi együtt vagyunk, tényleg nem nézett mást, mert hullára szerelmes. De h ez meddig tart, ezt is hozzátette.. Teljesen kiábrándított, összetört. Nem gondolom magam naivnak, de én még hittem eddig a pontig, hogy találhatok olyan férfit akinek csak én létezek. Nem vagyok bányarém, ego nélkül mondom, hogy sokan szívesen cserélnének vele, csak én őket nem tudtam viszont szeretni.. Azt is mondta, hogy ettől függetlenül lehetek én szeretve örökre.. De nekem ez a kettő dolog nem fér össze. Ha szeretek vkit szerelemmel és tisztelem becsülöm, ő nekem a legjobb minden tekintetben akkor minek néznék v fantáziálnék a későbbiekben másra? Mélységesen csalódtam és elbizonytalanodtam..

2015. szept. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek. Én ezért nem akarok soha megházasodni, mert a férfiak ösztönállatok, ez van. :/
2015. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fél óra alatt gyakorlatilag tönkre mentem.. minden összetört bennem. én sem akarok senkit.. de mi van ha ezt az embert jobban szeretem mindennél? így is úgy is beledöglök ebbe az egészbe. vele v nélküle..
2015. szept. 24. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap mondja ő szerelmes, mert azért is megkérdeztem (hogy ugyan mit mond erre). Mondom akkor nem néztél volna meg 100 nőt mellettem! Erre nem tudott mit mondani. Én nem vagyok benne biztos, hogy belém ő valaha is szerelmes volt. :( Szerintem nem. Az exébe viszont biztos. Az meg jól megcsalta mégis azt siratta. A kapcsolat elején folyton fel is emlegette nekem: amikor az exével ment x helyre... Kva élet már! Mondtam neki fejezd be! Szóval átérzem! Jó 1 évig azt hittem szerelemből jött velem össze. Egyszer meg kiderült be is vallotta hogy utána szeretett meg mikor elutasítottam másodjára is. De utána mégis összejöttünk (ezt ugye akkor nem is tudtam). Mert én szerelmes lettem belé... De ő is kiábrándított a ködből.
2015. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy úgy gallyra vágott akkor a nagy felismerés, hogy mintha meg se történt volna, elmosták a boldog múltamat. Akkor mikor a nős dolog, azt sem tudtam szeretem e mikor kiderült egy ideig. Nagyon dühös es csalódott lettem, vagyok érte. Azóta jót nem almodtam vele. Folyton csajozik az orrom előtt álmaimban. :(
2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pontosan ugyanígy érzek. hatalmas csalódás, űr. azt hittem ez vmi különleges.. közben meg csakugyanaz mint a többi csak szebb köntösben..
2015. szept. 24. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!