Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások is vannak így, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak így, vagy csak én jártam ilyen rosszul a férjemmel? Hogyan kezelhetném ezeket a helyzeteket? Ne beszéljek róla? De az sem állapot, hogy a szőnyeg alá söpörjük a gondokat.34 éves pasi,24 éves nő.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet vele megbeszélni a párkapcsolati problémákat, pl: gondok vannak a szexel, nekem kevés. Amikor szóba hozom, próbálok higgadtan beszélgetni erről a témáról, annyit mond, hogy persze, biztos mindenért ő a hibás, ezt is flegmán!és ha mondom neki a magamét,egyszerűen nem szól hozzám, csak hallgat, semmi szó, se annyi hogy hagyjam békén, bármi. Sem azt h valami baja van velem, egy árva szót sem szól.Egyébként minden másról szót lehet vele érteni, csak a szexuális élettel kapcsolatban nem. Mit tegyek? Nagyon felhúz. 3éve vagyunk együtt.
2013. dec. 7. 14:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, ha indiszkrétnek tartod a kérdést, de szűzen mentél hozzá?

Vagy ha már korábban is voltak gondok a szex terén, mi a csudának házasodtatok össze?

2013. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy miért mentél hozzá, eleve ilyen rövid idő után, ha nem tudod vele megbeszélni a gondokat, már a kapcsolat elején ennyi problémátok van?
2013. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%

Egyik pasi sem hallja szívesen, hogy nem elég a feleségének.

Valószínüleg ezért nem szeret beszélni róla. Viszont megoldás nem nagyon van. Neki ennyire van szüksége, neked meg többre.

Talán ha nem beszélnél róla, hanem gyakrabban elcsábítanád, akkor jobb lenne, de magától neki ennyi elég.

2013. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Valami gikszer van a gépezetével és azért védi ennyire a makkot, nálunk ugyanez van. De te is segithetsz! Próbálj kicsit odafigyelni rá, kicsit azt érzem egzecíroztatod:)
2013. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
De mi van ha nem lehet elcsábítani? Én fejre is állhatok akkor sincs szex!
2013. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Mert hozzámentem és kész! Ez van, javítani kellene valahogy ezen, az is unalmas ha mindig én csábítgatom. Volt már ilyen időszakunk, amikor keveset közeledik hozzám, és akkor sem mondott semmit, annyit mondott akkor hogy fáradt. De nyáron pl normális szexuális életet éltünk, és akkor is sokat melózott.
2013. dec. 7. 14:48
 7/40 A kérdező kommentje:
Ja és nem, nem szűzen mentem hozzá. De ilyen pasim még sosem volt, alig tudtam magamról az exemet levakarni, mert annyiszor akart szeretkezni.
2013. dec. 7. 14:49
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, nem szűzen mentél hozzá. A házasság előtti nemi életetek milyen volt? Aktív? Hogyan jellemeznéd? A három év alatt mi változott? Te nem változtál? Esetleg már nem jársz csinosan, meghíztál, stb. Ő meg nem meri megmondani. Valaminek csask kellett történni. A férjed iszik, netán sokat cigizik? Sok a gondja? Gondold végig, mert így nem lehet véleményt mondani.
2013. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Mások is vannak így, vagy csak én jártam ilyen rosszul a férjemmel?


miért, zsákba macskán vetted?

2013. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
Cseszegetésként éli meg,ha valamit szeretnél megbeszélni vele.Pont azért,mert nem ért meg,nincs veled egy hullámhosszon,ilyesmik.Talán számára nem is probléma az,ami neked igen.Eltérő gondolkodás,értékrend,elbeszélés egymás mellett.Szerintem nem a megfelelő emberhez mentél hozzá.Lesznek ebből még gondok.
2013. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!